Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 2zl NG- ENIGMA- krysztal Swarowskiego

    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Odp:2zl NG- ENIGMA- krysztal Swarowskiego 15 lat, 2 miesięcy temu #9677

    ja np nie jestem zwolennikiem takich świecidełek...dla mnie monety z wizerunkiem JP II "ozdobionego" cyrkoniami to zwyczajna BEZNADZIEJA!
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:2zl NG- ENIGMA- krysztal Swarowskiego 15 lat, 2 miesięcy temu #9690

    B) Jeden woli żonę ,drugi teściową .Ogólnie rzecz biorąc tuning mi nie odpowiada . Jednak każdy zbiera to co lubi.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Odp:2zl NG- ENIGMA- krysztal Swarowskiego 15 lat, 2 miesięcy temu #9691

    Jak dla mnie to za takie niszczenie monet powinno się ludzi karać :)
    • Eothain
    • Eothain

    O:Odp:2zl NG- ENIGMA- krysztal Swarowskiego 15 lat, 2 miesięcy temu #9692

    Niszczenie monet jest karalne
    Rozdział XXXVII

    Art. 312. Kto puszcza w obieg podrobiony albo przerobiony pieniądz, inny środek płatniczy albo dokument określony w art. 310 § 1, który sam otrzymał jako prawdziwy,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

    Art. 313. § 1. Kto, w celu użycia lub puszczenia w obieg, podrabia albo przerabia urzędowy znak wartościowy albo ze znaku takiego usuwa oznakę umorzenia,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

    § 2. Tej samej karze podlega, kto urzędowy znak wartościowy podrobiony, przerobiony albo z usuniętą oznaką umorzenia puszcza w obieg, nabywa lub go używa albo przechowuje w celu puszczenia w obieg.
    • Jacek_xx
    • Jacek_xx

    O:Odp:2zl NG- ENIGMA- krysztal Swarowskiego 15 lat, 2 miesięcy temu #9702

    No, w naszym kraju na wszystko ina wszystkich znajdzie się paragraf. Szczerze mówiąc sam miałem chęć założyć temat o tych ,,monetach". Zastanawia mnie co kieruje ludźmi kupującymi ten badziew... Bo co kieruje sprzedawcami wiem-kasa. I jeszcze żeby tyle za to płacić. Moim zdaniem pasowałoby zgłośić tą całą sprawę Allegro.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:2zl NG- ENIGMA- krysztal Swarowskiego 15 lat, 2 miesięcy temu #9703

    ludzie to pomysłów na zdzieranie pieniedzy mają wiele!
    :P :P :P
    DLA mnie to z 15 lat by się przedało:laugh: :laugh:
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information