Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak (nie) zostac jeleniem!!!

  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4389

    Ale nie mozęsz miec pewności, ze powtóka z rozrywki znów nastąpi. W tym celu zapraszam do działu inwestycje, tutaj piętnujemy pzredsprzedawcó i Jeleni:):):):)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4678

    Ja znalazłem dziś 3 Jeleni:
    www.allegro.pl/item368452050_2zl_ms70_ms...002_ideal_sokol.html
    Tą monetę można kupić za 20zł w takim Gradingu
    Jakby mi ktoś zaproponował 50zł to sprzedaję od ręki.
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4683

    a patrz jaka była KT:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4699

    dzesio4 napisał:
    Ja znalazłem dziś 3 Jeleni:
    www.allegro.pl/item368452050_2zl_ms70_ms...002_ideal_sokol.html
    Tą monetę można kupić za 20zł w takim Gradingu
    Jakby mi ktoś zaproponował 50zł to sprzedaję od ręki.


    raczej sam jesteś jeleniem... za 20 zł taką monetę w gradingu.... dobry żart... stan I/I odpowiada stanowi MS 70... 99% 2 zł GN w gradingu otrzymują max MS65... więc różnica w ocenie GN jest spora...<br><br>Edytowany przez: sderrek, w: 2008/05/30 11:41
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4713

    sderrek napisał:
    dzesio4 napisał:
    Ja znalazłem dziś 3 Jeleni:
    www.allegro.pl/item368452050_2zl_ms70_ms...002_ideal_sokol.html
    Tą monetę można kupić za 20zł w takim Gradingu
    Jakby mi ktoś zaproponował 50zł to sprzedaję od ręki.


    raczej sam jesteś jeleniem... za 20 zł taką monetę w gradingu.... dobry żart... stan I/I odpowiada stanowi MS 70... 99% 2 zł GN w gradingu otrzymują max MS65... więc różnica w ocenie GN jest spora...&lt;br&gt;&lt;br&gt;Edytowany przez: sderrek, w: 2008/05/30 11:41


    Chyba teoretycznie to jest MS70 ale nigdy w życiu takiej noty moneta 2złotowa nie dostanie ani nawet MS69 i MS68 . Jak jesteś chętny proszę bardzo zapraszam do kupna u mnie jest aktualnie wystawiona taka identyczna www.allegro.pl/item369366171_2zl_korea_j...rading_i_i_ms70.html
    za 30zł. mogę Ci ją sprzedać na KUP Treaz
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4722

    Pomyślcie ktoś bedzie leciał z poduszką jak wypadnie moneta z pod stempla to łapie i do pudełka wsadza?
    a po 2 monety sa bite tak ze nie jest mozliwe wybicie ms70 obiegówki.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4738

    monety kolekcjnerskie \&quot;lustrzanki\&quot; po wybiciu sa polerowane a następnie myte (płukane) i suszone oraz pakowane w kapsle.

    Różnica pomiędzy PR70 a PR65 jest niezauważalna gołym okiem. Wg tego co piszą w \&quot;Official 1993 Blackbook price guide of united states coins\&quot; róznica pomiędzy 70 i 65 jest w ilości \&quot;hairlines\&quot; - rysek które pozostawia maszyna polerska. Ryski sa doskonale widoczne pod powiększeniem 10x ale golym okiem nic sie nie wypatrzy. Jeśli widać ryski to na pewnie nie jest to pr65.

    I co ważne pr70 nie ma tych włoskowatych rysek ale może mieć naturalną patynę która wg mnie dodaje jedynie piękna zarówno monetom II RP jak i III RP.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4744

    dzesio... niby ta Twoja też stan I/I ale na Twoich zdjęciach wygląda znacznie gorzej niż na tamtej aukcji...
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4747

    sderrek napisał:
    dzesio... niby ta Twoja też stan I/I ale na Twoich zdjęciach wygląda znacznie gorzej niż na tamtej aukcji...


    Jak chcesz to Ci jutro zrobię takie zdjęcie że moneta będzie lepiej wyglądać niż tamta z tamtej aukcji. To był skan więc kiepska jakość - zresztą skoro ma notę nie musi być super foto. Zobacz na foto z monetami które wystawiam w kapslach - czy taka jakość jest zadowalająca????
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4755

    Ale nota wydawana przez GCN powinna byc poddawana dyskusji, wszyscy o tym wiedzą. Nie chodzi mi tutaj dzesio żeby wyskredytowac Twoje aukcje, ale w przypadku 2zł GN to jest to powiem szczerze wg mnie bardzo ale to bardzo trudne otrzymac taką notę. No chyba że dana blaszka wybita została jak lustrzanka i osobno potraktowana, nie była w worku, który jest rzucany jak worek kartofli.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4772

    a to widzieliście:
    allegro.pl/item361628152_2zl_1997r_stefa..._certyfikat_hit.html

    ktoś ją musiał wynieśc z mennicy zaraz po wybiciu
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4786

    Piotr_k84 napisał:
    Ale nota wydawana przez GCN powinna byc poddawana dyskusji, wszyscy o tym wiedzą. Nie chodzi mi tutaj dzesio żeby wyskredytowac Twoje aukcje, ale w przypadku 2zł GN to jest to powiem szczerze wg mnie bardzo ale to bardzo trudne otrzymac taką notę. No chyba że dana blaszka wybita została jak lustrzanka i osobno potraktowana, nie była w worku, który jest rzucany jak worek kartofli.


    Zgadzam się z Tobą. Do GCN swoich monet więcej nie zawiozę to co mam sprzedam a wszystkie kolejne pójdą do Kalisza.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4790

    a Kalisz PCG to jest to taka dobra firma? Widziałeś juz trumienki z innymi monetami niż lustrzanki PRL czy IIIRP?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4792

    patriota napisał:
    a Kalisz PCG to jest to taka dobra firma? Widziałeś juz trumienki z innymi monetami niż lustrzanki PRL czy IIIRP?

    Zawiozłem teraz kilka innych więc będę miał za 2 tygodnie
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4793

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4807

    Koleś chyba myślał że za całą paletę widac po komentarzach że nowy.
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4809

    Zdziwi się trochę jak kupi:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4813

    taaa MirM widać..... że ty jesteś nowy ; )
    przecież nie zapłaci za nią 60 złotych tylko tyle ile oferuje ostatni na liście zwyciezców czyli na chwile obecną 6,50<br><br>Edytowany przez: zykfryd, w: 2008/06/01 12:02
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4831

    taaaa zygfryd widać, że jesteś nieuważny ;)

    MirM ma rację - ten na górze zapłaci 60 zł za monetę - aukcje wieloprzedmiotowe to jest wielka zagadka dla wielu licytantów - nie wiedzą, że w tych aukcjach tyle ile podadzą od razu wskoczy na listę licytacji a nie jak w normalnej aukcji przelicytuje tylko minimalnie
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4851

    jestem bardzo uważny i czytałem regulamin allegro, jeśl nie wierzysz mi to sprawdź - zalicytuj i sie przekonasz
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.40 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information