Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: puste pudełko bankowe

    • Offline
    • Oklaski: 0

    puste pudełko bankowe 15 lat, 11 miesięcy temu #4954

    na jednej z aukcji znalazłem ofertę sprzedaży pustego pudełka bankowego po nocy świętojańskiej; cena 500 pln ( sic ! ) proszę o info i wyjaśnienie;
    - czy to także jest przedmiot kolekcjonerski i czy faktycznie może przedstawiać jakakolwiek wartość ( zarówno kolekcjonerską, jak i materialną ? )
    - czy jest to raczej przyczynek do ewentualnych nierzetelności ? jeśli tak to jakich ?
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:puste pudełko bankowe 15 lat, 11 miesięcy temu #4957

    :(

    Normalne pudełko po kartoflach...zwykły kartonik z nabitą pieczątka mennicy...Jak chcesz to mogę Ci za darmo wysłać taki kartonik bo czasami monety dostaje zapakowane w kartoniki.
    pzdr
  • Odp:puste pudełko bankowe 15 lat, 11 miesięcy temu #4963

    SPzredawca po prostu próbował znaleźc jelenia, o któych rozmawiamy w temacie \"Jak (nie)zostac jeleniem\". A więc nie daj się nabic w butelkę, to bubel.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:puste pudełko bankowe 15 lat, 11 miesięcy temu #4981

    ja nie mam zamiaru kupować pudła!
    zastanawiam sie tylko ( jak w zadanych pytaniach ) w jaki sposób ktoś próbuje wykorzystac gniota za 500 pln: nie słyszałem po prostu do tej pory, o jakimś szczególnym wykorzystaniu opakowań ( ponad recycling )
  • Odp:puste pudełko bankowe 15 lat, 11 miesięcy temu #4991

    Tez widziałem jakiś czas temu tę aukcję, koles kilka razy to wystawiał.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:puste pudełko bankowe 15 lat, 11 miesięcy temu #5045

    zawsze można kupić takie pudło, włożyć kawałek pustaka, zapakować, zakleić i sprzedać jako pudło pełne monet - moze to o to chodzi :D
  • Odp:puste pudełko bankowe 15 lat, 11 miesięcy temu #5060

    Mój kumpel kupił kiedy komórkę cegłówkę, fakt mówilo sie kiedy jak ktos miał duży tel komórkowy ale masz cegłę. On jednak dostał w pudełku po telefonie prawdziwą cegłę.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information