Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: raczej

    • Offline
    • Oklaski: 0

    raczej 16 lat, 4 miesięcy temu #521

    powiem szczerze! zaczalem sie interesowac monetami od grudnia zeszlego roku ;) jako dzieciak zbieralem monety ale z czasem - kasa - wiadomo ;)) teraz jest troszke inaczej.

    zaczalem czyta wiele na temat monet i ich kolekcjowania - wciagnelo mnie jak cholera ;))

    \"czysta pasja to wciaga\"

    jestem szczesliwcem jush korzonka Ag i NG a na tyg bede mial jak dobrze pojdzie 3 sokoly Ag i NG po normalnej cenie ;)

    zycze pwodzenia peeps!
  • Odp:raczej 16 lat, 4 miesięcy temu #530

    Najwazniejsze aby sama chec łatwego zarobku nie przesłoniła prawdziwej pasji kolekcjonera monet. Moim zdaniem mozna jedno i drugie polączyc. Jesli ma się dostep do monet ( jak obecnie po cenie emisyjnej ) to warto kupowac chociazby po to aby zarobic na uzupełnienie kolekcji ztarszymi monetami. Ja tak robie i malymi kroczkami chce zebrac II RP, PRL no a dalej czas pokaże :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:raczej 16 lat, 4 miesięcy temu #546

    Też próbuje łączyć w sobie kolekcjonera z inwestorem. Handluje troszkę Srebrnymi, a za zarobione pieniądze kolekcjonuje NG.
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:raczej 16 lat, 4 miesięcy temu #547

    Ja tez.Kupuije monety i prawie ngdy niesprzedaje.Teraz musialem sprzedac bielka z 2007 50zł by kupic Morswina 20zł.Ale to wyjatek
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:raczej 16 lat, 3 miesięcy temu #560

    allo peeps ;)

    oka dzieks za odp. ;)

    no niestety mam tylko jednego sokola Ag :( -zycie ;)

    mam dwie w bardzo sobrym stanie monety XXX lat PRL 200zł Ag ale jak zauwazylem nie sa az tak w cenie - to nic ;)

    pozdrawiam !
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information