Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Białostocki 1 Biały.

  • Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5501

    Wprawdzie ma to dużo wspólnego z żetonami lokalnymi, ale jednka zasługuje na osobny wątek, bo to już szczyt wszystekigo. Otóż wczoraj do Kuriera Porannego dołącozno żetonik, będący czyms na wzrót oficjalnych żetonów lokanlnych.

    Na stronach białostosckich trąbiło sie o tej emisji od dawna, uznano to za pionierskie pomysł i wielki hit niemalze na miare 3 merek z Jastarni z 2006 roku.

    Jesli żetony dodają już do gazet to niedobrze się dzieje.cóś doszła nam kolejna pieńkowa emisja:):):)

    Tu można poczytac co pisza o tym na stronach Kuriera Porannego:

    www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/section?category=BIALY/

    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0
    numizmatyka dla inwestora, inwestuj w srebrne monety blog

    Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5519

    mój znajomy ma ksywę \"biały\". hehe to będzie na prezent. mam nadzieję dostanę 1 sztukę na allegro ;)
  • Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5523

    Jak to ktoś na innym forum podsumował, dawali ten żeton do gazety, żeby móc sobie wziąc wózek w hipermarkecie:)
  • Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5637

    Oto sytat z artykułu nt 1 białego:

    \"Najstarsi kioskarze nie pamiętają, by klienci kupowali po 10 gazet! A wczoraj takich było wielu. Cel: zdobyć białostocką monetę\"

    Calośc tutaj: www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID...rchID=73322060999871

    Zetony zwane monetami w gazetach, nowa mennica, mić z różowymi oczkami, łasica po lewatywie...oto obraz polskiej numizmatyki.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5742

    Spekulanci już szukaja zysku...
    Widać to po zakończonych i trwających aukcjach.

    allegro.pl/item386896381__1_bialy_moneta...na_bialystok_08.html


    Jak myślicie to prawda co ten allegrowicz napisał w ostatniej notce dodanej na tej aukcji mianowicie :
    Dodano 2008-06-22 14:59

    Ps.Dzisiaj na B-stockiej giełdzie staroci najbardziej poszukiwane monety wymienia ( \"łeb w łeb\" za morświna+świstaka )Nakład jedynie około 60-70 tysięcy na całe województwo podlaskie wliczając najmniejsze miejscowości.Powtórne bicie z herbem podlasia czyli \"Orła i Pogoni\" nie jest przewidziane.!
  • Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5750

    Najpierw koleś na aukcji niech zmieni nazwę z monety na żetony. 60-70 tys. na wojewodztwo:):) A inne żetony są 20.30.tys. na kraj:):) ten tekst to zwykla gra psychologiczna próba naciągnięcia naiwnych. Dodawali ten żeton do gazety, jak płytę czy torebkę do \&quot;Naj\&quot; czy \&quot;Pani domu\&quot;. Porażka i smiech..........<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/06/29 23:59
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5763

    No tak.
    Jak to przeczytałem 1 raz na tamtej aukcji to
    śmiać mi sie chciało z tych ludzi ktorzy licytowali po kilkanaście zł za szt.

    A nakłady żeton a monet to różnica...
  • Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5765

    Największą farsą w tym wszystkim dla mnie jest fakt, że był to \&quot;bezpłatny\&quot; dodatek do gazety:).
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 10 miesięcy temu #5769

    Tak tylko, że mądry i troche cwany człowiek (niektórzy ich tak nie nazywają za to na czym probują zarobić) potrafią sprzedać wszystko.
    \&quot;Polak potrafi...\&quot;

    Jest wiele przykładów które pokazują (dowiadujemy sie o tym już po fakcie) jak można i na czym zarobić, ale o tym to już nie tutaj.
  • Odp:Białostocki 1 Biały. 15 lat, 9 miesięcy temu #6131

    I jak tam sytuacja na BIalym froncie???
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information