Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Worki mennicze i rulony

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Worki mennicze i rulony 16 lat, 5 miesięcy temu #56

    Witam,
    czy worki mennicze - parciane, nienaruszone, plombowane, z wywieszkami-metkami (oczywiscie z zawartoscia, np. 1 gr z 1949 r. x 1000 sztuk, 10 gr z 1987 r. x 1000 szt.. 20 gr z 1969 r. x 1000 szt.) oraz rolki-rulony monet (np. 1 zl z 1987 r. x 50 szt., 10 zl z 1987 r. x 25 szt., 20 zl z 1987 r. x 25 szt.) - sa przedmiotem odrebnych zainteresowan kolekcjonerskich? Czy sensowne byloby rozpakowanie takich workow czy rulonow?
    To pytania laika numizmatycznego, prosze wiec o wyrozumialosc.
    Pozdrawiam!
    Wojtek
    PS W dwoch sklepach numizmatycznych, gdzie zadalem te pytania potraktowana mnie - mowiac delikatnie - z rezerwa...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Worki mennicze i rulony 16 lat, 5 miesięcy temu #57

    mszywoj napisał:
    Witam,
    czy worki mennicze - parciane, nienaruszone, plombowane, z wywieszkami-metkami (oczywiscie z zawartoscia, np. 1 gr z 1949 r. x 1000 sztuk, 10 gr z 1987 r. x 1000 szt.. 20 gr z 1969 r. x 1000 szt.) oraz rolki-rulony monet (np. 1 zl z 1987 r. x 50 szt., 10 zl z 1987 r. x 25 szt., 20 zl z 1987 r. x 25 szt.) - sa przedmiotem odrebnych zainteresowan kolekcjonerskich? Czy sensowne byloby rozpakowanie takich workow czy rulonow?
    To pytania laika numizmatycznego, prosze wiec o wyrozumialosc.
    Pozdrawiam!
    Wojtek
    PS W dwoch sklepach numizmatycznych, gdzie zadalem te pytania potraktowana mnie - mowiac delikatnie - z rezerwa...


    Worki mennicze nigdy nie były przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów - co najwyżej inwestorów. Nie mam zdania na temat tego czy warto rozpakowywac te worki - wg mnie nie warto - lepiej to sprzedać tak jak jest a nei bawić się sprzedając popularne obiegówki kilka złotych za sztukę.
    jeśli nie sprzedawać jako worek to trzymać - na pewno będzie zyskiwało to na wartości bo monety są tam w stanie I (choć pewnie nie wszystkie).
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Worki mennicze i rulony 16 lat, 5 miesięcy temu #58

    Witam
    Często widze że na aukcjach worki mennicze sprzedawane są taniej niż sprzedaż pojedyńczych egzemplaży jest to oczywiste, jednak należy pamiętac aby dobrze je zapakować itp więc mniej zabawy jest z workiem menniczym<br><br>Edytowany przez: miszel, w: 2007/11/29 09:34
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information