Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Duuuuży problem..........

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Duuuuży problem.......... 16 lat, 3 miesięcy temu #605

    Mam takie pytanko. Wie ktoś może co oznacza Cena Fischer: c.a. bo czasami w tym katalogu tak pisze. I jeszcze. Mam taki problem bo kupiłem monetę za 60 zł a w katalogu pisze, że jest ona warta ok. 400 zł Ag 750. Podejrzewam, że cena (60zł) jest chyba zbyt niska żeby moneta mogła by być Ag 750. Dlatego pytam gdzie można sprawdzić skład monety???? I jeśli okazało by się, że jest ona rzeczywiście w 3/4 srebrna to gdzie można by było pójść zeby dostać coś w rodzaju certyfikatu autentyczności. Jeśli ktoś pomoże to dziex.

    Pozdro dla adminów i userów katalogmonet.pl<br><br>Edytowany przez: hubcio10, w: 2008/01/21 19:42
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Duuuuży problem.......... 16 lat, 3 miesięcy temu #606

    c.a. oznacza, że jest to cena amatorska i najczęsciej to oznacza, że moneta jest bardzo droga bo jest rzadka

    jeśli chodzi o 2 część pytania to co to za monetę kupiłeś?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Duuuuży problem.......... 16 lat, 3 miesięcy temu #614

    Jan Paweł II z 1983 roku 1000 zł ze znakiem mennicy.
    taka z głową Papieża Jana Pawła II o pod nim wpółkolu napis Jan (kropka) Paweł (kropka) II

    jeśli potrzeba to dodam fotke
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 1.80 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information