Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sokół wędrowny

    • arczimajor
    • arczimajor

    Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #66

    Chciałbym uzyskać informację na temat ceny monety 2 zł sokół wędrowny w katalogu Fisfera 2008r. Z góry dziękuję!
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #68

    Emisja sokoła będzie na początku 2008 roku i tej monety nie ma w katalogu Fischer 2008 - będzie w Fischer 2009
    • head149
    • head149

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #74

    Witam.Jeszcze monety nie ma w obiegu (nakład 900 tys)a już chcą ponad 14zł za sztukę myślę,że są to zwykłe spekulacje a pożądny numizmatyk nie dostanie jej w banku (chyba że po znajomości) i bedzie tak jak z enigmą w tym roku, najpierw sprzedawali po 8 zl a teraz można kupić za 4zł.Pozdrowienia
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #121

    Zobacz nony plan emisyjny NBP.Nie 900tys tylko 1600tys.Nie polecal bym zakupu przed emisja.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #122

    no to ładnie NBP pojechało.
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #125

    Dobrze,będzie dostępna w nbp
    • arczimajor
    • arczimajor

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #126

    No to niektórzy ładnie stracą na tym sokole. Dobrze że się nie skusiłem. A jak myślicie ceny zwierzaków będą rosły w nowym roku? Bo mam świstaka i nie wiem co robić.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #128

    Wedlug mnie prawdziwy kolekcjoner zadowoli sie 2 egzeplarzami monety srebrnej i 10 sztukami 2zl:)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #132

    Teraz ci co kupili już monetę na allegro przeklinają NBP, a niektórzy niezłą kasę na tym szumie zarobili. Podobna sytuacja dzieje się z monetą kolekcjonerską Korzeniowski, już kosztuje 250zł, a cena w NBP jest 75zł.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #145

    tyle że nakładu korzeniowskiego już nie zwiększą bo chyba jest juz za blisko emisji. Czy NBP ma wyznaczony jakiś czas ile przed emisją może zmienić nakład?
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #148

    NBP zaszalalo faktycznie z emisją. 1,6mln. Na allegro woreczki nadal mają popytv za cenę 450-500 zł. Lecz myślę, że po 16 stycznia ta cena spadnie. Lub utrzyma się na tym poziomie. Do góry sądzę że powyzej 450 zł nie dojdzie przez długi czas przy takich nakładach.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #171

    według mnie spokojnie dostanie sie monete w banku po normalniej cenie.jedynie moga byc ograniczenia w kupnie jak było z enigmą i lokacja krakowa-przynajmniej w kielcach.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #172

    arczimajor napisał:
    No to niektórzy ładnie stracą na tym sokole. Dobrze że się nie skusiłem. A jak myślicie ceny zwierzaków będą rosły w nowym roku? Bo mam świstaka i nie wiem co robić.

    zwierzaki to chyba najlepsza seria 2 złotówek-na pewno cały czas beda rosły.
    • head149
    • head149

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #183

    Witam.Faktycznie pomyliłem się z nakładem(nie 900 tys) nie istotne,ale cena jak przypuszczałem spadła, już można kupić za 6 zł szt.Swoją drogą ciekawy jestem ile tys. osób kolekcjonuje 2 zł GN?
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #184

    na pewno dużo bo to najtańszy sposób numizmatykowania :)
    • Offline
    • Oklaski: 13

    Odp:Sokół wędrowny 16 lat, 5 miesięcy temu #195

    wybicie dodatkowych kilkunastu tysięcy sztuk monet dla NBP-u to dosłownienic nie znaczący problem 1-2dni i po robocie
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.25 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information