Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: polscy malarze

    • Offline
    • Oklaski: 0

    polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #677

    co sadzicie o tej serii moim zdaniem jest ona mocno nie doceniona stosunkowo niskie naklady piekna uroda
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #678

    Witam!
    Właśnie. Seria jest bardzo ładna. Ciekawy jest też kształt monet, bo komu kojarzy się to słowo z prostokątem? Nie wiem czemu nikt nie docenia tej serii. Ja mam wszystkich malarzy, oprócz Matejki, są oni piękną ozdoba mojej kolekcji.
    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #683

    Mniejszy nakład wcale nie oznacza niedoceniania monety :) \&quot;Im rzadszy kwiat, tym piękniej pachnie \&quot;:D Przecież nie chodzi o to aby zrobić z tych monety obiegówki... :D A co do samych monet rzeczywiście piękne :D<br><br>Edytowany przez: Robcio89, w: 2008/01/26 10:24
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #691

    Zgadzam się ,mnie również się podobają i dziwi mnie fakt ich niskiej ceny.Niech tak pozostanie ,nie będziemy mieli problemu z ich zakupem:)
    Pozdrawiam:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #692

    Zgadzam się ,mnie również się podobają i dziwi mnie fakt ich niskiej ceny.Niech tak pozostanie ,nie będziemy mieli problemu z ich zakupem:)
    Pozdrawiam:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #693

    ładna ta seria... ale nie zgodzę się z przedmówcą że mają niskie ceny... 100-120 zł jest jeszcze do przyjęcia... ale np Malczewski za 190 zł to już nie niska... przynajmniej dla normalnego kolekcjonera...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #694

    te monety są bardzo ład ne z jednej strony jak i z drugiej każdy szanujący się kolekcjoner chciałby mieć taką monetę bo każdy kolekcjoner chciałby mieć taką monetę
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #700

    sderrek napisał:
    ładna ta seria... ale nie zgodzę się z przedmówcą że mają niskie ceny... 100-120 zł jest jeszcze do przyjęcia... ale np Malczewski za 190 zł to już nie niska... przynajmniej dla normalnego kolekcjonera...
    190 zł za monetę z 2003 to według mnie nie jest dużo,zwłaszcza biorąc pod uwagę nakład i porównując go do nakładów obecnych(sokół),a cena sokoła na aukcjach nie osiąga mniej niż 270zł.W pewnym sensie cieszy mnie fakt tak niskiej ceny bo sam zamierzam kupic monety z tej serii.Wszystkie są piękne,a ich \&quot;nietypowy\&quot; kształt czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi i ciekawszymi.Przynajmniej według mnie
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #705

    ciesze sie ze jest tylu kolekcjonerow ktorzy sa zachwyceni malarzami tak jak ja pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #1087

    teraz po informacjach o nakladzie sybirakow i rocznicy mozna powiedziec ze tylko kwestia czasu jest kiedy ceny malarzy beda rosly
  • Odp:polscy malarze 16 lat, 3 miesięcy temu #1088

    ....i wszystkich monet od 2007 i starszych :):) bo stają się super niskonakładowe.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information