Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: monety

    • Offline
    • Oklaski: 0

    monety 16 lat, 3 miesięcy temu #684

    witam
    a mozecie mi powiedzoec panowie jak mozna zdobyc takie monetki od wschodnich sasiadow tzn ich emisja i w ogole ;)

    za pomoc dzieks z gory!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety 16 lat, 3 miesięcy temu #685

    Witam

    Ja zdobywa \"wschodnie\" monety na allegro... próbowałem innych źródeł ale nie udało się... np takie rarytasy w nakładzie 300-1000 sztuk to nawet będąc osobiście na Białorusi, Ukrainie itp nie zdobędzie się... wcześniej są już rozdzielane wśród dyrektorów i ważniejszych pracowników banków itp. Rozmawiałem np z osobą z rodziny, która pracuje w banku w Białorusi i... ona dostaje po 1 szt z rarytasów niskonakładowych... i pomimo, że ją numizmatyka nie interesuje to nie pozbywa się ich bo wie że później za niezłą kasę sprzeda (czytaj. materialistka ;) )

    A jak ktoś kolekcjonuje (nie na sprzedaż) wschodnie monety to po takie jak na allegro za 5-50 zł nie opłaca się jechać na wschód :). Ja jak czasem jestem tam przejazdem to jakąś fajną \"zwykłą\" wschodnią sobie przywiozę.

    Co do informacji o monetach i emisjach to np:
    - National Bank of Ukraine:
    www.bank.gov.ua/Engl/Bank_coin/Yuv_mon/yuv_mon.htm

    Jeżeli ktoś się nie interesował monetami Ukrainy to niech popatrzy jakie ładne monety tam mają... nawet te \"zwykłe\" z bimetalu.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:monety 16 lat, 3 miesięcy temu #720

    szukajcie na allegro i ebay - z tego co wiem na allegro jest koleś co sprzedaje ukraińskie monety - wystarczy do niego się zgłosić
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:monety 16 lat, 3 miesięcy temu #731

    Jakis adres email do niego?Ma ktoś?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety 16 lat, 3 miesięcy temu #736

    wystarczy poszukać na allegro... a nie prosić o emaila... może jeszcze podać nr konta i rozmiar jego buta??

    przecież na allegro jest podział na państwa i są tam np Białoruś, Rosja, Ukraina... i nie jedna osoba sprzedaje monety z tych państw...<br><br>Edytowany przez: sderrek, w: 2008/01/28 08:04
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:monety 16 lat, 3 miesięcy temu #737

    zgadzam się z przedmówcą 1 minuta na Allegro i mam:

    www.allegro.pl/item300374986_ukraina_5_u...orty_krymu_2007.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety 16 lat, 3 miesięcy temu #775

    a macie moze link ale do sprzedawcy litewskich monet! litewskie mnie interesuja ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety 16 lat, 3 miesięcy temu #777

    kurna człowieku... naucz się czytać... a nie udajesz numizmatyka<br><br>Edytowany przez: sderrek, w: 2008/01/29 17:39
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety 16 lat, 3 miesięcy temu #782

    www.allegro.pl tam jest wszystko wierz mi. Czemu sam nie poszukasz tylko pytasz sie o linki??? Przecież to chwila roboty. Kupować też mamy za Ciebie???<br><br>Edytowany przez: Robcio89, w: 2008/01/29 18:45
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information