Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak (nie) zostac jeleniem!!!

    • Fce2
    • Fce2

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4852

    w aukcji wieloprzedmiotowej, wszyscy licytanci zapłaca za przedmiot kwote jaka wylicytuje \"najniższy\" z licytujacych tz. nawet jak ktoś kto jest najwyżej da 200zł za ponete a ten co jest najnizej da 60 zł za monete to ten co zalicytował za 200 i tak zaplaci tyle co najniższy a wiec 60 zł, no chyba ze ten co licytuje najwyżej zazmaczy wszytkie przedmioty aukcji i da dowolna cene to zapłaci ja * ilosc wylicytowanych przedmiotów :]
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4854

    i to dokładnie napisałem, tylko krócej ; P
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4868

    A takim razie przyznaje, że to ja nie znam zasad aukcji wieloprzedmiotowej.

    Czyli w tej aukcji:

    www.allegro.pl/item372847894_puchacz_ide...tuk_w_kapslach_.html

    ten na górze ile zapłacił?
    • Shiver
    • Shiver

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4869

    7,52 z tym że ostatni licytujący właśnie tą kwotę dostanie tyko 8 monet.
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 11 miesięcy temu #4947

    Wróce trochę do tematu.

    Ludzie chyba poszli po rozum do głowy i nie płaca już 160 zł za wirtualną jaszczurkę, za 120 juz nie bardzo chce ktokolwiek brac. Licytacje z osttanich dni nie pzrekraczają generalnie 100zł.

    allegro.pl/search.php?string=jaszczurka+...ory=8758&p=1
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #5087

    ........Ale jednak jak się spojrzy całościowo to na allegro dosłownie rykowisko, jeleni tyle że aż strach. WIdac nikt nie zdaje sobie sprawy, ze tylko nabija kieszeń sprzedającemu i tyle.

    allegro.pl/search.php?from_form=1&am...=gtext&buy=0
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #5100

    jak ktoś kupuje worek za niecałe 110 czy srebro poniżej 100 nie jest takim strasznym jeleniem tylko ryzykantem ;] co innego jak ktoś kupuje szaszetki lub srebro za około 150 zł...
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #5142

    Dokładnie. Sobie raczej nie szkodzi gdyż jest to najcenniejsza seria i mimo przeszło 100tys. nakładu wg mnie pójdzie jak bółeczki. I w dniu emisji nbp napewno w granicach 90-110 zł będzie krzyczeć.
    Co znaczy że w banku raczej za mniej niż 90 zł nie dostanie na 99%
    Szkodzi jedynie ogółowi numizmatyki nabijając nakład.

    Cóż większy popyt- wieksza podaż.

    Tak więc I TAK JESTEM PRZECIWNY TAKIEJ PRZEDSPRZEDAŻY, GDYŻ NIE MA CO ROBIĆ \"OBIEGOWYCH SREBEREK\"!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #5186

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #5234

    MirM napisał:

    Chyba o 3 zera za dużo
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #5238

    Ma koleś fantazję:) i 132 odwiedziny aukcji:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #5245

    Niektórzy myślą że jak jest JP 2 to już moneta jest warta tysiące był kiedyś u mnie taki pan miał 2GN JP2 i mi mówił że warta 50zł a była warta 10x mniej 5zł
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #5373

    Właśnie sprzedałem coś podobnego za 30zł.
    www.allegro.pl/item376900937_1000zl_jan_pawel_ii_1982r_.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 7 miesięcy temu #6896

    A wracajac do tej gadziny:

    www.allegro.pl/item410607386_jaszczurka_...wa_f_vat_400szt.html
    www.allegro.pl/item420336319_20zl_ag_2zl...a_zielona_f_vat.html
    allegro.pl/show_item.php?item=404461061

    Na tą chwile zakończyło sie ponad 250 aukcji z Zieloną Jaszczurką w roli głównej, NBP zmniejszył liczbe zamowien jakie przyjmuje na tą monete o połowe, a na reszte - jak na ta chwile - nie dał potwierdzenia.
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 7 miesięcy temu #6933

    Cóż ktoś będzie miał największa w kraju hodowlę jaszczurki w domu:). Nie lepeij było im jako inwestycja kupic laszki, któe już wyszły i wiadome są nakałdy??? Jak tak dalej pójdzie to utłuką jaszczurek 200.000 i cena będzie dużo niższa na rynku wtórym od emisyjnej.

    Ludzie opamiętajcie się.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 7 miesięcy temu #6944

    jestem ciekawy co bedzie teraz z osobami które kupiły w przedsprzedaży złotą 25-cio złotówkę ;D
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 7 miesięcy temu #6948

    Dostaną pewnie propozycję zakukup 50zł, któa będzie pewnie 3x droższa, od razu chciałem ostudzuć zapędy kupujących, monet będzie napewno więcej niż 8.000
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 6 miesięcy temu #7490

    Patrząc co dzieje się teraz z giełdą i cena złota oraz popytem na nie, to nasuwa sie wniosek,że niedługo braknie złota i platyny, łacznie z pierścionkami zaręczynowymi ;) i zacznie sie bum na srebro. Czego wszystkim życzę;)
  • Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 5 miesięcy temu #8162

    odświeżam nieco temat dotyczący tego \"Jak nie zostać jeleniem\" :). Plan techniczy na 2009 uległe epwnej zmianie. M.in emisja Jaszczurki została przeniesiona na kwiecień. Ciekaw ejstem co by zrobili CI wszysc, któzy sprzedjaą ja już teraz, jesli NBP nagle wycofałoby sę z jej emisji w 2009 roku. Napewno byłoy bardzo duże zamieszanie, gdyż w przedsprzedaży zostało spzredanych nepwno kilaknaście tysięcy tych monet. Inwestorzy i spekulanci napewno trochę by ostudzili swoje zapędy.

    Tkze chciałem przestrzec złwaszcza osoby początkujące. NBP jeszcze nei raz moze zmienic plan techniczy i wtedy z monet kupionych w przedsprzedazy moga być nici.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Jak (nie) zostac jeleniem!!! 15 lat, 5 miesięcy temu #8163

    Zmiany w TECHNICZNYM planie są można stwierdzić kubłem zimnej wody na rozgrzanym rynku spekulacji i przedsprzedaży. Powiem tylko dobrze im tak. Jak można sprzedawać monety na kilka miesięcy przed oficialną emisją, kiedy pojawiły sie oferty sprzedaży? Jeśli mnie pamięć nie myli chyba w kwietniu. Przedsprzedaż ma sens kilka dni przed emisją kiedy zna sie wszystkie parametry numizmatu.

    P.S.
    Piotrze możesz robić nie robić literówek, trochę trudno czytać twoje posty.
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information