Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: 90. rocznica odzyskania niepodległości

    • Offline
    • Oklaski: 1

    90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7480

    NBP właśnie opublikował wizerunki monet, które mają zostać wydane 30 października i 3 listopada z okazji 90. rocznicy odzyskania niepodległości:

    Moneta 200 zł



    Moneta 50 zł



    Moneta 20 zł



    Moneta 2 zł

    <br><br>Edytowany przez: fah, w: 2008/10/09 18:36
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7481

    SUper wrzucę to na głowną
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7482

    bardzo ładne, ale 20 zł to miała byc klipa platereowana złotem!!!
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7483

    Może im się odwidziało, ale trzeba przyznać, ze wizerunki są naprawde przyzwoite.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7494

    ładne wszystkie poza 2zł
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7495

    cegli napisał:
    ładne wszystkie poza 2zł

    Racja!!!
    Nie postarali się z dwójką<br><br>Edytowany przez: oligator, w: 2008/10/10 18:49
    • Offline
    • Oklaski: -6

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7497

    Co jest na pierwszym planie zlotych monet?? czy to jest Grób nieznanego Zolnierza?
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7498

    Tak
    Swoją droga o banknocie cisza na stronach NBP, a na allegro sprzedaje się na potęgę:)
    www.allegro.pl/search.php?string=rocznic...;<br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/10/10 21:36
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7574

    monetki ładne mi się podobają ciekawy jestem jake będą ceny emisyjne. oreituje się moze ktoś z Was??
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7584

    20zł pewnie ok 85zł,
    200zł ok. 1.200zł
    50zł pewnie ok 300-320zł.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7590

    Myślę, że złota 50 będzie znacznie droższa - nie mniej niż 350 - do 400 zł.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7595

    cena emisyjna 383zł wg 1 sklepu
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7745

    Numizmatyczna Agencja Prasowa ma przyjemność poinformować, iż w dniu dzisiejszym, tj. 24. października 2008 roku, Narodowy Bank Polski opublikował oficjalne ceny emisyjne monet \&quot;90. rocznica odzyskania niepodległości\&quot;, które prezentują się następująco:
    - złota moneta o nominale 200 zł - cena emisyjna: 1 445 zł,
    - złota moneta o nominale 50 zł - cena emisyjna - 370 zł,
    - srebrna moneta o nominale 20 zł - cena emisyjna - 76 zł.
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7747

    Ubiegłeś mnie :):) no to nei wiemc zy wszyscy któzy mają srebrne abonamenty wezmą tez złotko:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7771

    W folderze zamieszczona jest informacja, że nakład 50 złotówki wynosi 8.8 tys sztuk. Można więc spodziewać się, że bedzie utrzymany.


    Na naszym ukochanym forum e-nu... i emonety nakręca się już coś co przybieram na kształt paniki i podniecenia. na allegro ofert sprzedaży jest dramatyczznie mało cena o wiele większa ( gdy piszę posta są tylko dwie oferty jedna 460 a druga 700 !!!)

    Czy bedzie mieli powtórkę ze stycznia i dantyjskie sceny przed nbp?
    Przy takiej cenie emisyjnej już szykuje się na stanie w kolejce przed oddziałem w Poznaniu ;) Już zaczynam szukać zmiennika w kolejce ;)Ktoś chętny ???
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7773

    podobno blaszka ta zagwarantowana jest w zbonamnecie srebrnym w niektóyhc firmach.

    Oj szkoda mi niekórych, znów zamiast w szkole siedzieć to pod NBP będą wystawac.

    Jeśli chodzi o e-num.... to wcale się nie dziwię, że tego typu tematy są podejmowane. Tam poza tematami \&quot;czy wzrośnie\&quot;, \&quot;Czy spadnie\&quot; \&quot;czy już kupowac\&quot;, praktycznie niczego innego nie można wyczytac. A keidyś to było naprawde fajne forum.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/10/24 21:41
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7775

    Osobiście lubię sobie postać w kolejce, ma to wiele plusów. Można posłuchać ciekawych tematów, porozmawiać z drugim człowiekiem- po prostu spotkanie towarzyskie :). Najważniejsza jest jednak satysfakcja, jak już kupisz numizmat. No i trenig cierpliwości i rozmyślanie o Schopenhauerze, bezcenne.

    Co do e-numi... najgorsze jest trollowanie i ciągła pyskówka. Można sie pośmiać<br><br>Edytowany przez: arvelag, w: 2008/10/24 22:36
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7784

    Fakt stanie w kolejkach ma też swoje plusy, sam stałem dwukrotnie w kolejce i poztałem kilka bardzo fajnych i ciekawych osób. CO mi jednak nie pasowało to dresy ( na oko początek gimnazum), którzy za wszelką cenę chcieli wcisnąc się na początku.

    Patrząc jednak z perspektywy nawet teraz jeśli znów byłby taki boom w życiu nie poszedł bym stać pod NBP, bo nie chcę już uczesniczyć w tym pseudo kolekcjonerskim wyścigu spekulacyjnym, któy niestety kojarzony jest w forum e-numi...
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7852

    Przejrzałem dzisiaj dokładniej aukcje allegro z monetami z tej emisji. Szczególna uwagę zwróciłem na 50zł - powiem tylko tyle, ludzie poszaleli.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 6 miesięcy temu #7856

    Niestety nawet wykupiony pełny abonament w tak szacownej firmie jak e-monety nie daje prawa do zakupu monety 50zł. w ramach abonamentu (200zł. można), w/g mnie jest to nie w porządku (mało powiedziane), konsultant e-monety stwierdził w rozmowie, że mogę po prostu zrezygnować z abonamentu gdy nie otrzymam tej monety... i to jest właśnie podejście do \&quot;stałego\&quot; klienta gdy pojawia sie mozliwość extra zarobku.<br><br>Edytowany przez: dzafar, w: 2008/10/28 13:49
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information