Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: 90. rocznica odzyskania niepodległości

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 4 miesięcy temu #8930

    Kupiłem tradycyjnie 2 srebrne i 10 NG. Kupowałem 10.11 i 50-tek już nie dostałem.
    Dziś widzę na allegro kilka trwających aukcji. Ceny w okolicach 850zł. Są też oferty kup teraz za 950zł, ale chętnych nie ma. Tak czy siak przyrost dobrze ponad 100% w ciągu 1,5 miesiąca, ale chyba trudno się dziwić bo nakład już naprawdę nie wysoki.
    A co do wyglądu srebra i NG to mnie się podobają. Na 2 zł nie wiele się dzieje, ale uważam, że jest ładnie zagospodarowana przestrzeń.<br><br>Edytowany przez: Stolarz, w: 2008/12/30 19:19
  • Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 3 miesięcy temu #9073

    wiesz w przypadku złotka to nie nakąłd odegrał główną rolę, bo blisko 8.000 to nie jest mało jak na złoto. POłowa sukcesu monety to nominał 50zł, który to jako pierwszy pojawił się na podenominacyjnych monetach kolekcjonerskich.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:90. rocznica odzyskania niepodległości 15 lat, 3 miesięcy temu #9145

    Hmm, możliwe. Nominał unikatowy rzeczywiście. Trudno powiedzieć co tak naprawdę zdecydowało. Grunt, że monety nie mam :) i już jej po takiej cenie jak teraz nie kupię, bo mnie nie stać, po za tym nie wiem czy warto (z punktu widzenia inwestorskiego, nie wiem czy to nie jest górka).
    A chciałem mieć jakieś złoto w kolekcji... :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.22 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information