Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Witam wszystkich Panów.

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Witam wszystkich Panów. 16 lat, 5 miesięcy temu #75

    Co sądzicie o spadku wartości polskich monet kolekcjonerskich po wejściu euro?Posiadam sporą kolekcję i mam obawy że mogą stracić na obecnej wartości.Prosze o racionalne wypowiedzi.Gorąco pozdrawiam.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Witam wszystkich Panów. 16 lat, 5 miesięcy temu #78

    a Pań nie witasz? ;)
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Witam wszystkich Panów. 16 lat, 5 miesięcy temu #92

    Witam,też mam kolekcje monet kolekcjonerskich i też zaczeło mnie to dręczyć.Proszę znawców o wypowiedzi.A tak pozatym to czy po gardingu beda więcej warte?Pozdrwaiam
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Witam wszystkich Panów. 16 lat, 5 miesięcy temu #93

    Gradingu znaczy
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Witam wszystkich Panów. 16 lat, 5 miesięcy temu #100

    ja uważam, że część straci a cześć zyska - nie wiem które jak się zachowają ale swojej kolekcji się nie pozbędę
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Witam wszystkich Panów. 16 lat, 5 miesięcy temu #104

    Nie rozumiem dlaczego po wejściu euro obecne monety kolekcjonerskie miałyby tracic na wartości. Co ma piernik do wiatraka. Moneta kolekcjonerska to moneta kolekcjonerska i wejście euro tego nie zmieni.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Witam wszystkich Panów. 16 lat, 5 miesięcy temu #110

    To ma że rodzime monety przestaną być bite i mogą przejść w zapomnienie tak jak niektóre monety PRLu z małym nakładem a nic nie warte.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Witam wszystkich Panów. 16 lat, 5 miesięcy temu #111

    jackam napisał:
    Nie rozumiem dlaczego po wejściu euro obecne monety kolekcjonerskie miałyby tracic na wartości. Co ma piernik do wiatraka. Moneta kolekcjonerska to moneta kolekcjonerska i wejście euro tego nie zmieni.


    jedno do drugiego ma bardzo dużo. Wiele monet kolekcjonerskich mają napędzone ceny np. zwierzaki bo zainteresowanie nimi jest bardzo duże. Interesując się nimi głownie inwestorzy lub numizmatycy amatorzy którzy po wejściu do strefy euro przeniosą swoje zainteresowanie na nowe monety ze znaczniek euro - to będzie na topie a monety kolekcjonerskie z napisem zł zostaną tylko w rękach kolekcjonerów. Popyt spadnie a razem z nim cena.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information