Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 450 lecie Poczty Polskiej

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Errata 15 lat, 5 miesięcy temu #8364

    Ja również, stałem w kolejce - jedna osoba przede mną. Moneta w realu wygląda świetnie, awers z hologram robi wielki wrażenie. Rewers bardzo mi się podoba, lubie kiedy na monecie jest mnóstwo detali i można sobie pooglądac szczegóły. Warto za taką przyjemność zaplacić 68 zł. Nawet 2 mi się podoba :)<br><br>Edytowany przez: arvelag, w: 2008/11/21 19:29
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Errata 15 lat, 4 miesięcy temu #8932

    Ja byłem dopiero 24.11 w NBP i tak dostałem 2 x Ag i 10 x NG. Hologram niby mi się podoba, choć czasem mam mieszane uczucia, bo przychodzą mi do głowy skojarzenia z wiejskimi odpustami (albo miejskimi), także na 100 % do tej monety przekonany nie jestem.
    NG natomiast mi się podoba bardzo. Co jak co, ale jeździec na koniu dodaje dynamizmu. Bardzo fajna.
  • Odp:Errata 15 lat, 3 miesięcy temu #9072

    a dla mnie 10żł Poczta POlska jest trafiony w 100%. Bardzo mi się podoba zarówno awers jak i rewers. Na Nocy Świetojańskiej jest jeszcze większy - jebliwy hologram i nie przeszkadza. Moim skromnym zdaniem jest ok:), ale to tylko moje odczucie.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.43 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information