Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: monety z dodatkami

    • Offline
    • Oklaski: 0

    monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #813

    co sadzicie o monetach z dodatkami czy to chwilowe zauroczenie ludzi czy moze ta moda przetrwa dluzej
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #814

    jeżeli chodzi o dodatki w postaci np. kamieni, albo tampodruku, uważam jako achitekt, ze to kicz. a poza tym poproś admina o skasowanie 2 pozostałych wątków :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #815

    ja nie zgodzę się z poprzednikiem... że dodatki to kicz... część monet z dodatkami można zaliczyć do kiczu... w tym część z tych, do których kamyczki ludzie dodają sami...

    ale część z nich ja nie zaliczę do kiczu... mam kilka dwójek z kamyczkami dodanymi przez ludzi... i wyglądają ładnie...

    z tego co zauważyłem nie są popularne i prawie się nie sprzedają... na innych aukcjach niż allegro jedna osoba wystawiła kilkadziesiąt takich monet...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #816

    poczytajcie sobei Tutaj jakie cuda sa na świecie:

    www.katalogmonet.pl/ciekawostki/czy_to_j...we_medaliki__10.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #818

    Monety z dodatkami są ładne,jeżeli oczywiście tego \"dodatku\"nie jest za dużo.Mnie osobiście podobają się tylko monety z dodatkami różnego rodzaju kamieni i ewentualnie tampodruku www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...tail&id=1736 ,a przesadą są już \"mówiące monety\" o ile można to coś nazwac monetą.Dla mnie to jest po prostu zwykły bajer i chwyt marketingowy.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #819

    chyba nie ten link wrzuciłes co chciałeś. tamten tekst cały czytałem - nie wiele monet mi sie podoba.... moneta to moneta, a nie ozdoba, jak np. pierscionek zaręczynowy, czy nawet jakis medal. ja lubie czystośc i prostotę. np 10zł rej - ładna elipsa, 'fotka' i napis. i wystarczy :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #837

    link jest bardzo dobry - artykuł ma formę prześmiewczą a nie zachwycanie się nad pięknością tych stworów
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #869

    mi chodziło o to, ze sie pomyliłes w linku, ten twój otwiera stronę o jakiejs prostokatnej monecie, a nie o monetach z dodatkami, który to artykuł czytałem, i zgadza sie - jest przesmiewczy... dla nnie osobiscie chyba najstraszniejszy jest ten odchylany JPII...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #871

    Zaznaczyłem link z monetą która ma tampodruk czyli dodatek a co do artykułu to owszem jest prześmiewczy
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #879

    no to wszystko jasne
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:monety z dodatkami 16 lat, 3 miesięcy temu #1017

    moim zdaniem jesli dodatek w postaci na przyklad bursztynu tworzy pewno calosc mam na mysli szlak senat oraz mistrzostwa w pilce noznej a nie zakluca charmoni monety to jak najbardziej mi sie podoba bez wzgledu na k
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information