Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Tego chyba jeszcze nie było!

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Tego chyba jeszcze nie było! 16 lat, 3 miesięcy temu #897

    Pierwszy raz sie chyba zdarzyło że można kupic monetę na 9-mcy.przed oficjalną sprzedażą www.allegro.pl/item303714079_25zl_au_90_..._niepodleglosci.html Jeszcze nie wiadomo jak będzie ona naprawdę wyglądac a już zamieszczają fotki(mogę sie oczywiście mylic),ale uważam że warto poruszyc ten temat
  • Odp:Tego chyba jeszcze nie było! 16 lat, 3 miesięcy temu #899

    to wszystko zaczeło sie od sokoła. Sokól zaczął byc sprzedawany już pod koniec czerwca 2007. teraz na aukcjach widziałem już 400 lat osadnictwa, Pocztę Polska, Getto Warszawskie. Także szał a niemormalnośc się robi.
    Co do aukcji o której piszesz to cena 253 jak dla mnie jest ceną bardzo wygórowaną, ale jak ktoś ma za duzo kasy to jego sprawaps. sprzedsprzedaża chodzi tylko o to aby zdobyc jak najwięcej pieniędzy, któymi można obrazac. Po to te wszystkei zaliczki, które zyczy sobie sprzedający, bo do czasu wyjścia monety (tutaj 9 m-cy) może tymi pieniędzmi kilkakrotnie obrócic<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/02/06 07:52
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Tego chyba jeszcze nie było! 16 lat, 3 miesięcy temu #901

    Klep84 nie odkryłeś ameryki :)... w innym temacie wspominałem o (przed)sprzedaży jeszcze bardziej oddalonych w czasie monet.... np:

    90. rocznica Powstania Wielkopolskiego
    data emisji: Grudzień 2008 :)

    www.allegro.pl/item304740294_10zl_90_roc...wielkopolskiego.html

    Z takim wyprzedzeniem ja bym żadnemu sprzedającemu nie wpłacił nawet zaliczki. A co jak coś się wydarzy i dana moneta nie ukaże się? Strata zaliczki?

    Jeszcze trochę a pewnie pokażą się na allegro monety z roku... 2009 ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Tego chyba jeszcze nie było! 16 lat, 3 miesięcy temu #903

    sderrek napisał:
    Klep84 nie odkryłeś ameryki :)... w innym temacie wspominałem o (przed)sprzedaży jeszcze bardziej oddalonych w czasie monet.... np:

    90. rocznica Powstania Wielkopolskiego
    data emisji: Grudzień 2008 :)

    www.allegro.pl/item304740294_10zl_90_roc...wielkopolskiego.html

    Z takim wyprzedzeniem ja bym żadnemu sprzedającemu nie wpłacił nawet zaliczki. A co jak coś się wydarzy i dana moneta nie ukaże się? Strata zaliczki?

    Jeszcze trochę a pewnie pokażą się na allegro monety z roku... 2009 ;)
    Domyślałem się że to nie pierwsza taka (przed)sprzedaż.Byłbym Ci wdzięczny gdybyś podał nazwę tego \&quot;artykułu\&quot; co napisałeś o \&quot;90rocznica Powstania Wielkopolskiego\&quot;to sobie przeczytam.Patrzyłem też na ten link który umieściłeś.Gościu przynajmniej nie wystawił żadnego \&quot;zdjęcia\&quot;czy też\&quot;fotki\&quot; w przeciwieństwie do tego z 25-cio złotówką.Morał z tego jest tylko jeden \&quot;Ne należy kupowac kota w worku\&quot;
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Tego chyba jeszcze nie było! 16 lat, 3 miesięcy temu #905

    nie zrozumieliśmy się :)... ja nie pisałem artykułu o \&quot;90rocznica Powstania Wielkopolskiego\&quot; tylko w innym temacie wspominałem o takich prawie przed rocznych przedsprzedażach...

    a zdjęć i fotek nie zamieszczają bo nie mają skąd ich wziąć... na stronie nbp i mennicy ich nie ma... dokładne daty ukazania tych monet też nie są dokładnie znane...

    a wracając do artykułów to jak się uporam z pewnymi sprawami to mogę je pisać dla tego serwisu :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Tego chyba jeszcze nie było! 16 lat, 3 miesięcy temu #908

    sderrek napisał:
    nie zrozumieliśmy się :)... ja nie pisałem artykułu o \&quot;90rocznica Powstania Wielkopolskiego\&quot; tylko w innym temacie wspominałem o takich prawie przed rocznych przedsprzedażach...

    a zdjęć i fotek nie zamieszczają bo nie mają skąd ich wziąć... na stronie nbp i mennicy ich nie ma... dokładne daty ukazania tych monet też nie są dokładnie znane...

    a wracając do artykułów to jak się uporam z pewnymi sprawami to mogę je pisać dla tego serwisu :)
    Faktycznie nie zrozumieliśmy się:)...,bo zle sie wyraziłem.Miałem na myśli żebyś podał mi nazwę tematu w którym to już wspominałeś o takiej prawie przed rocznej przedsprzedaży
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information