Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sprostowanie. 16 lat, 3 miesięcy temu #870

    jak stanieje kup sobie drugą :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    16 lat, 3 miesięcy temu #909

    Ja tez kupilem za 280 i tak samo podejzewam ze jak juz spadla do 230 to dojdzie do 150.Prawie z kazdym ,,hitem roku\" tak jest.Mysle za jak zaczekasz 2-3 lata to moze kosztowac juz około 500zł.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: 16 lat, 3 miesięcy temu #920

    zgadzam sie w 100% z przedmówcą
  • Odp: 16 lat temu #3645

    I do 150zł spadła:):), byłbym wielkim optymista pisząc że bedzie po 500zł:) Myśle, ze na najbliższe miesiace, cena 150 będzie tą obowiązująca.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: 16 lat temu #3663

    oj biedni są niektórzy oj biedni :>
  • Odp: 15 lat, 10 miesięcy temu #5811

    Ceny monet z sokolem ustabilizowały się.............. na niemalze emisyjnym pozimie:)

    20zł ok 150zł
    2zł 4,5zł
    worek ok 170zł.

    .....nie sądzilem, że aż tak poleci. ..............w dół
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Sprostowanie. 15 lat, 10 miesięcy temu #5836

    Bartek napisał że niestraci się na monecie Sokoła.
    Teraz za 150 zł można kupić to zgadza się.
    A czemu wzrosty do ok 230zł miałyby być nakład zabójczy jak na sreberka IIIRP no może ratuje ją tylko to że jest z seri Zwierzęta Świata...
    Po fisher 2009 bedą wzrosty tej monetki ?
    Optymistycznie patrzysz i b.dobrze , ale gdzie rozsądek ?

    Pisząc to nie myśle, że jesteś w błędzie ,lecz
    chciałbym poznać twoją opinię o tej monecie jak będzie
    wg Ciebie kształtowała się jej cena.
    Jak możesz to czekam na wiadomość, bo na forum mogliby uznać to jako napędzanie rynku.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sprostowanie. 15 lat, 10 miesięcy temu #5842

    Nie sądze aby ktoś mogł zarobić na tej monecie nie kupując jej po cenie emisyjnej w banku; nakład 107 tys. jest zabójcą dla jej wartości rynkowej, przed spadkiem poniżej ceny emisyjnej ratuje ją tylko to że jest to seria Zwierzęta Świata.
    • andrzejj
    • andrzejj

    Odp:Sprostowanie. 15 lat, 10 miesięcy temu #5846

    moim zdaniem , jeszcze spadnie do około 130-140 zł...przynajmniej przez wakacje<br><br>Edytowany przez: andrzejj, w: 2008/07/02 16:02
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sprostowanie. 15 lat, 10 miesięcy temu #5850

    Kawa19_2008 napisał:
    Bartek napisał że niestraci się na monecie Sokoła.
    Teraz za 150 zł można kupić to zgadza się.
    A czemu wzrosty do ok 230zł miałyby być nakład zabójczy jak na sreberka IIIRP no może ratuje ją tylko to że jest z seri Zwierzęta Świata...
    Po fisher 2009 bedą wzrosty tej monetki ?
    Optymistycznie patrzysz i b.dobrze , ale gdzie rozsądek ?

    Pisząc to nie myśle, że jesteś w błędzie ,lecz
    chciałbym poznać twoją opinię o tej monecie jak będzie
    wg Ciebie kształtowała się jej cena.
    Jak możesz to czekam na wiadomość, bo na forum mogliby uznać to jako napędzanie rynku.


    to co pisałem to było w lutym i już nieaktualne ;)

    a tak poważnie to uważam, że zarówno ta moneta jak i cała reszta (może pomijając ta masówkę która ostatnio NBP wybił) się odbije - tylko nie wiadomo kiedy. Ja kupiłem sokoła za cenę emisji i na pewno nie stracę, jak ktoś kupił za 400 zł to jego ból. Kiedyś do takiej ceny mu dojdzie tylko nie wiadomo kiedy.

    Nie jestem inwestorem w monety i napędzaczem rynku więc mam nadzieję, że ceny monet będą regulowane przez rynek a nie bandę spekulantów - myśle że cena sokoła po wakacjach będzie rosła bo teraz jest kryzys ale aby doszła do 300 zł może być ciężko. Może w 2009.
  • Odp:Sprostowanie. 15 lat, 10 miesięcy temu #5858

    wiele osób sparzyło sie kupując sokoła po 400zł , czy sybiraków w pzredspzredaży po 260zł, sic!. Ci, którzy się sparzyli będą już z duża ostrożnościa kupowac rynek. Moim zdaniem jakieś drastyczne wzrosty mozę spowodowac tylko nowa, młoda niedoświadcozna fala numizmatyków-inwestorów.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sprostowanie. 15 lat, 10 miesięcy temu #6142

    Wystarczy w \&quot;Wiadomościach\&quot; itp. puścić kolejny materiał o ukazującej się już niedługo wspaniałej/pięknej/wartej inwestycji monecie i kolejki przed bankiem murowane. Jak dla mnie nawet Ci co sparzyli się na sokole będą próbowali odbić sobie straty i cyrk zacznie się na nowo (nie w takiej skali jak to było ostatnio, ale jednak). Ot, Polacy :)
  • Odp:Sprostowanie. 15 lat, 10 miesięcy temu #6145

    Gryby nakaldy były 60.000 to pospolite ruszenei murowane, ale przy obecnych raczej nie, ludzie się sparzyli - ale są tez często mało pamiętliwi:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #6147

    moze i tak lepiej.
    Ta historia wypedzila handlarzy.
    hhahahahahahahahahaahhaha!
    pewnie teraz siedza w domu ktory ma pelne pulki od sokola i rycza lub wpadli w depreche!
    I DOBRZE IM TAK!!!!!!!!!!
    Morze w 3kwartale po Pekinie zmniejsza naklady bo sami numizatycy pokupuja pekin i zostanie pol pekinu w banku!
    A za 50 lat odkopia ruiny nbp i mennicy warszawskiej i odkryja kopalnie srebra!
    hahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahha
  • Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15 lat, 10 miesięcy temu #6236

    Myślę, ze NBp obecna sytuacja coś nauczyła, jak i nauczyła pseudokolekcjonerów żądnych szybkiej kasy.
    Obawiam się jednakl, ze NBP nakałdów poniżej dośc bezpiecznej bariery 80.000 nie obniży.

    80.000 to moim zdniem granica, poniżej której cenami monet można sztucznie sterowac, a powyżej nie opłaci sie to bo nakład będzie zbyt duży.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15 lat, 5 miesięcy temu #8564

    Nie chcę tworzyć nowego tematu ale to co się teraz dzieje bynajmniej ze zwierzętami 20złotowymi to jest masakra. Foka ostatnio za 220zł, Świstaka można było zakupić za 217zł. O co tu chodzi miesiąc temu sprzedałem Fokę za 300zł, a Sokół z PR70 od PCG poszedł drożej niż teraz Świstak w kapslu. Wydaje mi się że to odpowiednia pora na uzupełnianie swoich kolekcji IIIRP.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15 lat, 5 miesięcy temu #8600

    mariobball napisał:
    Nie chcę tworzyć nowego tematu ale to co się teraz dzieje bynajmniej ze zwierzętami 20złotowymi to jest masakra. Foka ostatnio za 220zł, Świstaka można było zakupić za 217zł. O co tu chodzi miesiąc temu sprzedałem Fokę za 300zł, a Sokół z PR70 od PCG poszedł drożej niż teraz Świstak w kapslu. Wydaje mi się że to odpowiednia pora na uzupełnianie swoich kolekcji IIIRP.


    Sokół z GCN w PR69 za 130zł. ostatnio widziałem taką aukcję
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information