Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Miniatury monet

  • Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #937

    CO sądzicie o tej emisji monet przez Mennicę??? Wiele osób źle wypowiada się o nich, ale ja sądze, ze może to byc ciekawy element każdej kolekcji monet. Ja osobiście zaopatrze się w zestaw. Miło będzie na niego popatrzec za kilka lat. Dodatkowym atutem jest niski nakład, bo 20.000 szt.
    Ciekawe jak będzie wyglądał srerbny i złoty zestaw, który będzie wydany za kilka meiisęcy.
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #939

    W jakiej on bd cenie?Bedzie on jutro na Żalaznej w sklepie mennicy w Warszawie?
  • Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #941

    w sklepie internetowym mennicy był dostępny po 60 zł. na Allegro 65. Myślę, ze od piąktu będzie w Aurum dostępny. W piątek o 12.00 w Aurum jest promocja tej monety i pewnie wtedy też będzie sprzedawana, moze z jakimś okolicznościowym folderkiem???

    a jak schodza na allegro, dzisiaj powiedzilei o tym m.in w teleexpresie i Kawie czy Herbacie a więc Polacy znów wierz a w sukces podobny jak sokoła:):) Mim zdaniem az takim hitem nie będzie, ale sądze, zę się na tym nie straci. Ja profilaktycznie zamówiłem 1 szt. do kolekcji i 1 szt. do \"inwestycji\" :):)

    .....mennica robi wielką akcję propocyjną dla tych zestawów, sądzę, ze repliki monet mogą stac się alternatywa inwestycjną dla wielu.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/02/07 18:30
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #944

    A co to jest te Aurum?
  • Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #946

    Jest to budynek, w któym jest sklep mennicy, między Żelazna a Waliców
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #978

    Witam!
    A gdzie jeszcze można kupić ten zestawik? W Poznaniu???
    Pozdrawiam!
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #981

    Na Allegro.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #992

    Już są na allegro po 65zł w kup teraz
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1024

    napewno zdrożeją - jest to pierwszy w histori mennicy nakład zminiaturyzowanych obiegówek i to bardzo niski - 20 tyś., może się okazać lepszym hitem niż sokół, gdzie było go 107 tyś.
  • Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1025

    jeśli w kolejnych latach będa kolejne emisje tych miniatur i to w większym nakładzie to będa napewno łakomym kąskiem dla inwestorów. Ja kupiłem sobie do kolekcji, fajnie będzie za kilka lat spojrzec na nie:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1069

    Nie wiecie, czy ten zestaw jest jeszcze dostępny w oddziałach NBP?
    Chodzi mi o to czy jest sens się wybierać, bo powiem szczerze, że mam trochę daleko.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1073

    Z tego co wiem NBP nie sprzedaje Miniaturek jest to akcja Mennicy i można miniaturki zakupić w sklepie Mennicy w Warszawie, poprzez sklep internetowy Mennicy
    www.sklep.mennica.com.pl/grupa.php?idg=100
    albo na allegro od 64zł
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1074

    Z tego co wiem NBP nie sprzedaje Miniaturek jest to akcja Mennicy i można miniaturki zakupić w sklepie Mennicy w Warszawie, poprzez sklep internetowy Mennicy
    www.sklep.mennica.com.pl/grupa.php?idg=100
    albo na allegro od 64zł
  • Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1082

    NBP nie sprzedaje bo jak kolega powiedział to miniatury mennicy, NBP nie ma z tym nic wspólnego
  • Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1217

    Odebrałęm wczoraj swoje dwa komplety miniatur i powiem, ze jestem miło zaskoczony. Inaczaje sobie je troche wyobrażałałe. A jak? Po prostu,że są trochę większe. W rzeczywistości to naprawdę miniatury. Blister wykonany ładnie. Ogólnie +
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1220

    a ja mam problem dostania swoich mini koles twierdzi ze mennica ich za malo wybila i beda po 27 lutego jakas sciema
  • Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1221

    ściema jak nic, przecież gdyby miał miec to by miał, mennica nie moze tak sobie dobic kilkuset sztuk. Certyfikat wygnowany jest podpisem prezesa mennicy więc 20.000 powinno byc 20.000
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1223

    Może. Często mennica tak robi, że wybija w partiach. Tak było m.in. z Korzeniowskim 10 zł.
    Jedno jest pewne - jak ma być nakład 20 000 to tak będzie.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1230

    nive2212 napisał:
    a ja mam problem dostania swoich mini koles twierdzi ze mennica ich za malo wybila i beda po 27 lutego jakas sciema


    pewnie że ściemnia... w sklepie internetowym Mennicy już brak tych miniatur... nie ma co się dziwić jak handlarze na allegro na jednej aukcji wystawiają po 400 szt tych miniatur
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Miniatury monet 16 lat, 2 miesięcy temu #1235

    Nie ma ich też dlatego bo jest ich taki mały nakład
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.44 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information