Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Obiegowe z 1990r

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Obiegowe z 1990r 15 lat, 2 miesięcy temu #9433

    Witam
    Kupilem ostatnio album do monet obiegowych /znanej firmy /i nie moge dojsc do ladu w emisji monet w 1990r.Jest tam miejsce na 200.000,- gen.Rowecki ale nie moge znalezc w katalogu takiej obiegowki.100.000,-Solidarnosc Ag jest miejsce na mala i duza.Czy moze ktos mi podac nr katalogowe tych obiegowek czy to jakis blad w albumie.Poza tym jest tam jeszcze kilka bledow przy podawaniu z jakiego stopu dana moneta.Niestety album kupilem na Allegro /cena ok 70,-/ wiec nie mam gdzie zlozyc reklamacji.Czy zbiera ktos tez obiegowki i ma moze podobne problemy?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Obiegowe z 1990r 15 lat, 2 miesięcy temu #9434

    Prawdopodnie są to błędy wydawcy klasera.
    Prawdopodobni chodzi o te monety:
    www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...etail&id=441
    i którąś z tych: www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...ring=solidarno%B6%E6
    Niestety w kataologach i klaserach dość często pojawiają się błędy...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Obiegowe z 1990r 15 lat, 2 miesięcy temu #9526

    Nie wiem czemu monete kolekcjonerska wstawili do obiegowych.W innych tomach tez zauwazylem kilka bledow.To zdzierstwo bo 70,- za tom i to z bledami.A chcialem zrobic sobie porzadek.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.13 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information