Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Monety Ukraińskie, Białoruskie itp.

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 16 lat, 2 miesięcy temu #1197

    Gdzie można nabyć np. kolekcjonerskie srebne monety Ukraińskie czy Białoruskie, stare i obecnie emitowane, i jak z abonamentem na te monety, czy jest coś takiego w Polsce jak abonament na te monety, gdzie o to pytać?
  • Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 16 lat, 2 miesięcy temu #1200

    Z abonamentem na te monety nie spotkałem sie jeszcze. Pytasz pewnie gdzie poza allegro mozna kupic? Wiele dobrych sklepów numizmatycznych posiada na stanie te moenty, ale z reguły z emisji bierzących. Wiele monet straszych jest niedostępnych albo ceny sa zaporowe:).
    Gdzie jeszcze można kupic? hmmm swojego czasu mój znajomy kupował monety od ukraińca spod Lwowa, który do mojego rodzinnego miasta przyjeżdżał po owoce, przy okazji przywoził monety, zawsze trochę na tym zarobił.

    MOnety sa naprawdę ładne i nakałdy mikrospopijne w porównaniu do naszycch. Z ukraińskich podobają mi sie zwierzaki, 2 hryvnówki kupuję do kolekcji, a srerbne zwierzaki trzymam jako inwestycję. jeszcze trochę i ludzie będą uciekac od polskich monet kolekcjonerksich (prawie obiegowych).
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 16 lat, 2 miesięcy temu #1212

    Jeśli chce ci sie to jedż do ukrainy,albo pojdz i poszukaj poprostu na giełdach itp.
  • Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 16 lat, 2 miesięcy temu #1260

    obserwuje od pewnego czasu monety wschodnie, interesuje sie tymi terenami i poza tym monety sa śliczne. Ale do rzeczy. od pewnego czasu widac wzrastające zainteresowanie monetami Białoruskimi - o nich chce tutaj pisac. Nie będe pisał o konkretnych wzrostach cen bo to nie dział inwestycyjny. Emisja nowych monet - jesiotr, wilki, słowik, 2xAlicja, spowodowały, że \"przypomniano\" sobie o tych monetach sprzed roku, dóch, trzech lat. Nakłady +/- 5.000 i ciekawe wzrosnictwo przyciągają nie tylko inwestorów, ale także rzesze kolekcjonerów.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 16 lat, 2 miesięcy temu #1379

    co sadzicie o serii bajek bialoruskich?

    dobra inwestycja?
  • Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 16 lat, 2 miesięcy temu #1394

    Jak kupowałeś po 120-130 to w długim okresie czasu powinna byc dobra inwestycja. Jeśli chcesz kupic teraz to mam mieszane uczucia. Nakład niby tylko 20.000 ale jak na monety białoruskei to dośc duzo. Nie zmienia to faktu, ze monety są śliczne i warto je miec w kolekcji. Wogóle dla mnie Białoruś ma jedne z piękniejszych monet kolekcjonerskich.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 15 lat, 11 miesięcy temu #3964

    gdzie znajdę katalog białoruskich monet kolekcjonerskich? 0d 1980roku. Dajcie jakąś stronke
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 15 lat, 11 miesięcy temu #3967

    mi bardzo podobają się seria bajek białoruskich... dokładną ocenę będę mógł podać za parę dni... zamówiłem 4 bajki jako prezent dla córki na chrzciny :)... cena 80-120 zł za monetę z certyfikatem i ozdobnym pudełkiem

    poz tym mi od dawna podobają się obiegowe zwykłe jak i okolicznościowe monety Rosji, Białorusi, Ukrainy
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 15 lat, 11 miesięcy temu #3968

    Monety Białoruskie mi także bardzo się podobają.

    W swojej kolekcji już mam:
    Bóbr
    Łabędź
    Norka
    Słowik
    Oraz małego Księcia i styl wolny.

    A stan monet...po prostu PIĘKNE, doskonałe kapsle mają.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 15 lat, 11 miesięcy temu #3969

    riko_2 napisał:
    A stan monet...po prostu PIĘKNE, doskonałe kapsle mają.

    Zgodzę się, że monety mają piękne (mam kilka bajek, cudo!) ale z tymi kapslami to się do końca nie zgodzę. Jeden kręci mi się w kółko nie zabezpieczając tej monety! Może to tylko ktoś przedemną popsuł czy co...a ma ktoś jakiś pomysl na mocniejsze zamknięcie go?<br><br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/05/19 20:37
  • Odp:Monety Ukraińskie, Białoruskie itp. 15 lat, 11 miesięcy temu #3975

    widziałem jak niektórzy brzeg kapsla obklejają wąskim paskiem taśmy.

    Ja spuentuję tak: Bajki białoruskie to jedne z piękniejszych monet współczesnych<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/19 21:18
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information