Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czy napewno monety NG 2zł spadną drastycznie?!?!?!

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Czy napewno monety NG 2zł spadną drastycznie?!?!?! 16 lat, 4 miesięcy temu #188

    WITAM!
    Jestem nowym użytkownikiem,przeczytałem artykuł o spadku monet NG 2zł, że niby ZYGMUNT AUGUST może kosztować 200zł,po wejściu Polski do strefy monetarnej,a to może już być w 2012 roku, proszę o opinie znawców tego tematu,bo jeżeli tak ma być to już za 3-4 latka trzeba wysprzedać kolekcje i zostawić sobie po jednym komplecie,proszę o wasze opinie,bo to naprawdę ciekawy temat ,tym bardziej dla inwestora,człowiek sporo lat zbiera te monetki NG i nagle mają stracić na wartości po wejściu Polski do strefy euro(monetarnej),już sam nie wiem To teraz tylko EURO zbierać! czy jak???????????
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czy napewno monety NG 2zł spadną drastycznie?! 16 lat, 4 miesięcy temu #189

    nie ma czegoś takiego jak znawca tematu czy monety NG stanieją czy wzrosną - do tego potrzebna jest raczej wróżka.
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Czy napewno monety NG 2zł spadną drastycznie?! 16 lat, 4 miesięcy temu #375

    ja sadze ze niestety spadna,Bartek napisal dobry artykul o tym.
    www.katalogmonet.pl/monety_euro_przyszlo...iej_numizmatyki.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy napewno monety NG 2zł spadną drastycznie?!?!?! 16 lat, 3 miesięcy temu #587

    według mnie nie powinny spaść tak drastycznie ale wszystko jest możliwe
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy napewno monety NG 2zł spadną drastycznie?!?!?! 16 lat, 3 miesięcy temu #590

    Tego co bedzie nie wie nikt, numizmatyka jest strasznie nieprzewidywalna, czy ktoś z was sie spodziewał takich cen za sokoła??? Z 2 zł GN może być tak samo.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information