Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Ukraina

  • Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #4289

    różnica jest widoczna od razu, postaraliby się trochę.
  • Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #4578

    NO i ukraiński sęp pojawił sie juz na aukcjach, startuje z dośc wysokiego pulapu.
    30zł za 2 hryvny
    i 250 i więcej za 10 hryvien.

    Cena może spadnie jak będzie większa ilośc aukcji, ale kto wie.

    szczerze powiem, że sęrp z naddniestrza z 2005 roku jest o wiele ładniejszy. (to ten sam kasztanowaty:) ).<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/28 23:25
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #4591

    Moim zdaniem Sęp z Naddniestrza jest nieporównywalnie brzydszy - sam ptak może jest ładny, ale został niezbyt udanie wkomponowany w monetę, co psuje jego wygląd. A ukraiński Sęp jest prześliczny (oczywiście nie ten ze zdjęcia NBU :D ).

    P.S. Aby nie być gołosłownym, proszę porównać zdjęcia (lepszej jakości nie znalazłem):
    <br><br>Edytowany przez: fah, w: 2008/05/29 08:22
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #4602

    Fajny jest ale cena widze ze niezle poszybowala na starcie... :{ chyba poczekam z zakupem.
  • Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #4603

    Starsze zwierzaki można taniej kupic, czyżby spzredawcy zwęszyli interes i zrobili małą zmowę???
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #4625

    Też uważam, że kupowanie tej monety po cenie z Allegro (prawie 400 zł) jest nieporozumieniem. Na chwilę obecną nie jest ona warta więcej niż 230 złotych, bo taka jest naturalna rynkowa cena na Ukrainie.<br><br>Edytowany przez: fah, w: 2008/05/29 15:54
  • Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #4653

    Dlatego nie pzrepłącajmy tylko poczekajmy aż któryś ze sprzedających się wyłamie i puści taniej, to prędzej czy później nastapi.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #5006

    Czy ktoś miał jakieś doświadczenia ze sklepem Wasylko.co?
  • Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #5015

    Ja osobiście nie kupowałe, ale swoje czasu ludzie wypowiadali się, ze swoje trzeba odczekac zanim przyśle monety. Ale poza tym to nic złego o nim nie słyszałem, o innych zastrzeżeniach sza.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #5026

    Kupowałem u Vasyla dwa razy i jestem zadowolony. Obecnie czas oczekiwania na monety jest już znacznie krótszy.
    • pamis
    • pamis

    Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #5119

    A jaki jest dokładny adres internetowy tego sklepu?

    Czy można w inny sposób nabywać monety ukaińskie nowych emisji? Inny niż Allegro. Zbliżony do rynku pierwotnego.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #5121

    pamis napisał:
    A jaki jest dokładny adres internetowy tego sklepu?

    Czy można w inny sposób nabywać monety ukaińskie nowych emisji? Inny niż Allegro. Zbliżony do rynku pierwotnego.

    Nie chodzi o sklep, tylko o sprzedawcę z Allegro o nazwie Vasylko. Monety można nabyć w oddziałach Narodowego Banku Ukrainy, jednak ze względu na wyjątkowo niskie nakłady ich zakup w banku jest niezwykle trudny.<br><br>Edytowany przez: fah, w: 2008/06/08 19:43
  • Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #5134

    A poza tym tubylcy tez wiedzą już zapewne ze to niezły interes i wystają pod bankami NBU.
    • pamis
    • pamis

    Odp:Ukraina 15 lat, 11 miesięcy temu #5218

    Wybrane pozycje NBU na 2009 rok wyglądają interesująco. Ja szczególnym uznaniem darzę monety Ag i Au 999,9. Czysty kruszec w pięknej artystycznej oprawie. Załuję, że na naszym polskim rynku mamy do czynienia głównie ze stopami metali szlachetnych, np. Au 900, Ag 925.<br><br>Edytowany przez: pamis, w: 2008/06/13 13:53
  • Odp:Ukraina 15 lat, 10 miesięcy temu #5241

    Złotka ukraińskiego w realu nie widziałem jeszcze więc się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o Ag to także potwierdzam, zę śliczne blachy biją.
  • Odp:Ukraina 15 lat, 10 miesięcy temu #5300

    10 Hryvien \&quot;Jaskółcze Gniazdo\&quot; nowa seria - Zabytki Architektury sprzedana została na allegro za 432,46zł. Dosc wysoko jak na jeszcze ciepłą blaszkę. Ale zapewne swoje zrobily wcześniejsze zapowiedzi i nakąłd 5.000 sztuk

    www.allegro.pl/show_item.php?item=382178385
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ukraina 15 lat, 10 miesięcy temu #5315

    A 50-hrywniówka z tej samej emisji o odrobinkę mniejszym nakładzie poszła za 2 150 (dwa tysiące sto pięćdziesiąt) zł! To już się robi jakieś chore - nawet do kolekcji nie można sobie kupić jednej sztuki, bo ludzie tak się napalili że kupują wszystko z Ukrainy bez względu na cenę. A dotychczas to zawsze ceny tych monet były w Polsce od setki złotych TAŃSZE niż na Ukrainie!!! :(
  • Odp:Ukraina 15 lat, 10 miesięcy temu #5316

    ....bańka spekulacyjna dopadła i monety ukraińskie, a poza tym Ukraińcy też zwęszyli interes i tanio nie wypuszzą. :)
  • Odp:Ukraina 15 lat, 10 miesięcy temu #6016

    Pojawiło się na allegro kilka nowości ukraińskich:

    5 hryvien - 850 lecie niatin:
    allegro.pl/item397880169_5_grywen_sniatin_2008_unc.html

    2 Hryvny JEWGEN PETRUSZEWICZ
    allegro.pl/item393931077_nowosc_ukraina_...ruszewicz_2_uah.html

    2 Hryvny Wasyl Stus
    allegro.pl/item390612572_ukraina_2_uah_wasyl_stus_2008.html

    2 Hryvny Lew Landau
    allegro.pl/item390611981_ukraina_2_uah_lew_landau_2008.html
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ukraina 15 lat, 10 miesięcy temu #6110

    Piotr_k84 napisał:
    ....bańka spekulacyjna dopadła i monety ukraińskie, a poza tym Ukraińcy też zwęszyli interes i tanio nie wypuszzą. :)

    Ja wciąż stwierdzam, że taki wzrost cen ma w 90% charakter naturalny. Wystarczy poczytać ukraińskie fora dyskusyjne i uważnie poobserwować rynek. Cały czas to na Ukrainie ceny większości tamtych monet są o kilkadziesiąt procent droższe niż w Polsce (poza dwoma wyjątkami).
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information