Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: zagraniczny sklep numizmatyczny - opinie

    • Offline
    • Oklaski: 0

    zagraniczny sklep numizmatyczny - opinie 16 lat, 1 miesiąc temu #2185

    Czy macie może Państwo jakieś doświadczenia odnośnie holenderskiego sklepu muntplaats.nl, które warte byłyby komentarza?
    Tak pozytywnego, jak i uwag krytycznych.
    Podoba mi się na pierwszy rzut oka olbrzymi asortyment tego sklepu oraz możliwość przelewu na konto bankowe w Polsce, ale może warto na coś zwrócić uwagę i zachować czujność?
    A może też ktoś poleciłby podobną instytucję - przyznam, że zaczynam się określać nieco w swoim zbieractwie i nacisk kładę póki co duży na Australię i Oceanię.
  • Odp:zagraniczny sklep numizmatyczny - opinie 16 lat, 1 miesiąc temu #2192

    Jeśli Australia o Oceania to myślę, zę warto porównac ceny ze sklepu holenderskiego z cenami z emonety.pl . Oni maja dużej ilośc monet australijskich, jesli ceny sa porównywalen to mysle, ze to byłoby lepsze rozwiąznie.
    Ja niestety nie małem styczności ze sklepem o któy pytasz, ale przyjrze sie na ilę jestem w stanie ich stronie:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:zagraniczny sklep numizmatyczny - opinie 16 lat, 1 miesiąc temu #2202

    Ja bede wiedzial za niedlugo ale kupowalem przez allegro. Po jakims czasie po licytacji dostalem list z prosba o przelanie pieniedzy na konto w polsce (ING) i poinformowanie ich o przelewie. Teraz czekam na przesylke :) Sam przymierzam sie do zakupów u nich poprzez sklep internetowy i z tego co widzialem to przy formularzu jest opcja w ktorej zaznacza sie w jakim kraju dokona sie platnosci. Mysle ze jak nie znajde monet ktore mnie interesuja w Polsce to zaryzykuje chociasz z tego co slyszalem od jednej osoby to nie mial problemow.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:zagraniczny sklep numizmatyczny - opinie 16 lat, 1 miesiąc temu #2205

    Ja, z kolei, przeglądając opinie zamieszczone w Internecie napotykam na sporo narzekań. Oczywiście nikomu nie zginęły pieniążki wpłacone na konto sklepu, aczkolwiek z wypowiedzi często wynika, że oczekiwanie idzie prawie w miesiące...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:zagraniczny sklep numizmatyczny - opinie 16 lat, 1 miesiąc temu #2215

    ja gdzieś chyba teżczytałem że trafiało sie ze moneta która jest na stanie nagle znika i okazuje sie ze nie jest dostępna (prawdopodobnie byla za nisko wyceniona albo aukcji poszla za inna kase) :(
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:zagraniczny sklep numizmatyczny - opinie 16 lat temu #2613

    Potwierdzam, niestety.
    Tydzień do półtora temu otrzymałem, po 7 dniach czekania na e-mail, odpowiedź, iż interesująca mnie moneta jest \"sold out\". Piszę to tylko dlatego, że dziś ok. 14ej pojawiło się ich 10 sztuk... na Allegro. Bardzo to miłe. Pozdrawiam pana z Niderlandów!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:zagraniczny sklep numizmatyczny - opinie 15 lat, 11 miesięcy temu #4590

    Witam!

    Bedę wdzięczny za komentarze o zagranicznych, numizmatycznych sklepach internetowych oferujacych monety zlote, platynowe i palladowe zarówno kolekcjonerskie jak i bulionowe. W google mozna znaleźć bardzo wiele adresów interesują mnie jednak które ze sklepów były przez Was sprawdzone i jakie macie Państwo o nich opinie - zarówno pozytywne jak i negatywne. Jak z płatnościani, wysyłką? Interesuja mnie tylko te sklepy które wysyłają do krajów Unii Europejskiej.

    Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information