Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czy ktos zbiera stare srebrne monety Chinskie??

    • Offline
    • Oklaski: 2

    Czy ktos zbiera stare srebrne monety Chinskie?? 13 lat temu #23388

    Witam,

    Czy ktos z was zbiera stare srebrne monety chinskie z czasow ostatniej dynastii Qing i okresu Republiki Chinskiej (1911-1949)???

    Gdzie mozna nabyc takie monety w Polsce?

    Szukalem w WCN, GGN i innych punktach numizmatycznych w calej Polsce ale jest bardzo malo takich monet.

    Tez jesli ktos chcialby kupic, mam 3 piekne sreberka chinskie do sprzedania. Zajzyjcie na moja grupe.

    pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Czy ktos zbiera stare srebrne monety Chinskie?? 13 lat temu #23393

    Na allegro poszukaj xD
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Czy ktos zbiera stare srebrne monety Chinskie?? 13 lat temu #23395

    Sporo tego znajdziesz na ebayu, rowniez oslabowanych.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Czy ktos zbiera stare srebrne monety Chinskie?? 13 lat temu Ostatnio zmieniany: przez cfrost. Powód: pomylka #23416

    Dziekuje wam za odpowiedzi.

    Na allegro jest duzo falsyfikatow sprzedawanych. Choc w opisie pisza srebro ale ze zdjecia latwo poznac ze to fals. Nawet myla daty. Chyba ze GGN, WCN czy inna lepsza firma sprzedaje to sa oryginaly ale oni puszczaja takie monety w licytacje a tam kupisz jak ci szczescie sprzyja.

    Na ebayu wiem ze sa w slabach NGC/PCGS/ANACS czy luzem tylko ze nie mam mozliwosci kupic.

    Wole kupic od rodaka co tez lubi takie numizmaty chinskie zbierac i chce sprzedac ze swojej prywatnej kolekcji.

    pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp: Czy ktos zbiera stare srebrne monety Chinskie?? 12 lat, 10 miesięcy temu #24081

    Jeśli będziesz w Katowicach to polecam sklepy numizmatyczne. Wszystkie są położone dość blisko dworca kolejowego. Widziałem trochę srebrnych Chin i Japonii z początku XX wieku.
    • Dodeq
    • Dodeq

    Odp: Czy ktos zbiera stare srebrne monety Chinskie?? 12 lat, 10 miesięcy temu #24154

    w Lublinie, ale również przez net możesz kupić, zapytać poprzez stronę Galerii u Marzęty - www.galeriaumarzety.pl/pl_monety-chinskie,86.html widziałem tam monetki dynastii Qing, ale nie srebrne chyba. Zresztą nie jestem ich (wy)znawcą ;) Osobiście zaopatruje się tam w monetki i jak najbardziej polecam! Najlepiej skontaktuj się ze sprzedawcą i napisz co Cie interesuje.

    pozdrawiam
    Dodeq
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information