Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zamienię się/Kupię stare srebrne chińskie monet

    • Offline
    • Oklaski: 2

    Zamienię się/Kupię stare srebrne chińskie monet 12 lat, 11 miesięcy temu #23689

    Witam,

    Bardzo poszukuje 5 starych srebrnych chińskich monet:
    1 dolar Yuan Shih Kai 1914 odmiana tybetańska
    1 dolar Yuan Shih Kai 1920
    1 junk dolar Sun Yat-sen 1933
    50 centów Yuan Shih Kai 1914
    10 centów Yuan Shih Kai 1914

    Wszystkie te monet pochodzą z czasów Republiki Chińskiej (1911-1949)

    Osoby które chcą się zamienić lub odsprzedać mi wyżej wymienione monet proszę o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

    Ja mogę się wymienić za 1 dolara Yuan Shih Kai 1914 ze znakiem menniczym "O", 2009 Katalogiem Monet Świata (NOWY) 1901-2000, 2zł Głowa Kobiety, 5zł Piłsudzki Strzelec 1934. Tu są linki do moich monet i książki:
    numia.pl/auction/show/auction_id/14336
    numia.pl/auction/show/auction_id/14337
    numia.pl/auction/show/auction_id/14338
    numia.pl/auction/show/auction_id/14334
    W przypadku jeśli chciałby się ktoś zamienić to to ja wysyłam paczką z deklarowaną wartością na własny koszt do osoby która chciałaby się zamienić a osoba która ma ww. monety wysyła soje monety/monetę do mnie paczką pobraniową i ja wróce w pobraniu koszt transptu. Jestem bardzo zdesperowany nie mogąc dostać nigdzie tych monet i poszukuje kogoś co by się zamienił za moje lub odsprzedał mi swoje.

    pozdrawiam

    cfrost

    To jest email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Zamienię się/Kupię stare srebrne chińskie monet 12 lat, 11 miesięcy temu #23690

    Chyba najwyższy czas zarejestrować się na ebayu i aktywować sobie paypala, a monety kupisz w ciągu tygodnia ;)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Zamienię się/Kupię stare srebrne chińskie monet 12 lat, 11 miesięcy temu #23797

    Dzięki za dobrą radę ale ebay odpada. Jest dużo sprzedawców z Chin co sprzedaje falsy starych srebrnych monet z metali imitujących srebro w mniejszym lub większym stopniu. Także ebay odpada. Pozostają mi prywatni kolekcjonerzy co zbierają takie monety albo sklepy numizmatyczne, tylko z tych drugich to znam tylko WCN, Podlaski Gabinet Numizmatyczny, numimarket.pl, numia.pl, zbiory.net i czeski sklep numizmatyczny. Szukam więcej sklepów numizmatycznych online ale do tej pory nie znalazłem:( Jak ktoś ma coś jeszcze/jakieś miejsce gdzie warto zaglądnąć szukając azjatyckich sreberek (zwłaszcza chińskich) to proszę dać mi linka:)

    Poszukuję tych monet chińskich:

    10 centów Yuan Shih Kai 1914
    50 centów Yuan Shih Kai 1914
    1 dolar Yuan Shih Kai 1914 odmiana tybetańska
    1 dolar Yuan Shih Kai 1920
    1 Junk dollar Sun Yat-sen 1933

    Na allegro nic nie mam już od dłuższego czasu:(
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Zamienię się/Kupię stare srebrne chińskie monet 12 lat, 11 miesięcy temu #23800

    A po co kupować z Chin, sam znam kilku bardzo dobrych sprzedawców, którzy sprzedają m.in. chińskie monety. A co do falsów to równie dobrze możesz odkupić od kogoś kto kupił go wcześniej od Chińczyka i to zarówno na ebay'u jak i allegro, więc ten argument jest co najmniej naiwny.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Zamienię się/Kupię stare srebrne chińskie monet 12 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #23801

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information