Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: carska rosja Mikołaj II

  • Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2626

    BYłbym bardzo wdzięczny
    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2627

    ok dziś
    szybko robie skany i postaram sie wysłać
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2634

    a czy ja tez bym mogl?:)

    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2638

    Pontus7 dzięki za skany, z miłą chęcią z nich skorzystam.
    OJ musze chyba kupic sobie jakąś ładna kopiejeczkę do kolekcji. Zdaję sobie sprawę, że kadego rocznka nie będę miał bo niektóe sa wręcz nieosigalne, np kilka sztuk z 1917 roku. Ale te któe są w moim zasięgu cenowym staram się miec w jak njalepszych stanach
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2651

    proszę także o przesłanie skanów katalogu na:

    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2657

    Za jakiś czas powinienem dostać resztę tego katalogu
    Tylko musi znaleźć ten mój znajomy
    Dam znać jak już będę miał
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2661

    dzięki pontus7, skany dotarły

    do Władzy tego serwisu ;)... czy i gdzie mogę podać adres do mojej strony z katalogami internetowymi?
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2663

    Myślę, zę w dziale ogólnie o numizmatyce stwórz dział dotyczący katalogów internetowych. Jka spadnie nam oglądalonośc to wtedy go skasujemy , hehehehehehe
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2665

    hehe lepiej by nie spadła :P

    to proponuję też inne rozwiązanie... np Wy dacie na swojej stronie Katalog Mikołaja II z linkiem do katalogu u mnie... ja u mnie Katalog Monet II RP itp z linkami do Waszej strony...

    katalogu monet polskich nie będę dublował i u siebie nie będę go robił
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2668

    :) jeśli chodzi o te sprawy to konktaktuj się z Bartkiem , on jest od tych spraw.
    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2673

    Witam czy ktos wie ile warta jest moneta 10 kopiejek z brazu 1909?niema na Allegro.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2676

    według katalogu \"Rosja: Mikołaj II 1894 - 1917\" w 1909 10 kopiejek były \"Metal: Ag 500\"
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2678

    sprawdziłem popieram, brązowych 10 kopiejek nie było.
    Miedziane był ale to 5 i niższe nominały.
    10 kopiejek Ag 500 z 1909 roku w dobrym styanie jest warta ok. 10zł.
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2682

    POjawiły się na allegro dwie z 10 i 15 kopiejkami z 1917 roku, rzadko się pojawiają. Wogóle ciekawe czym spowodowane jest to, ze generalnie wszytkie kopiejki z tego roku są unikatowe. Nkaałdy nieznane lub niepewne.

    Wprawdzie aukcje jeszze trwaja ale chciałem żebyście zerkneli jakie śliczne stare kopiejki rosyjskie z XVIII i XIX wieku
    allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16...;<br>Edytowany przez: Piotr_k84, w: 2008/04/13 23:05
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2685

    niezłą \&quot;kolekcję\&quot; ktoś sprzedaje... i te ceny... z wrażenia jutro looknę na mój zbór kopiejek...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2687

    Chciałbym zobaczyć ta monetę
    Szczerze to wydaje mi się ze nie było bitych w brązie
    Jak możesz to prześlij obraz
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2692

    właśnie... albo moneta robione gdzieś u kogoś w warsztacie ;) albo mega rarytas nie podawany w katalogach

    Pontus, druga część katalogu dotarła... trochę cierpliwości bo sporo roboty z tym, jak i z innymi, katalogami by w miarę wyglądały na stronie...

    Jak już część katalogu Mikołaja II i innych rosyjskich monet będzie gotowa podam linka... i co mi brakuje, jakich zdjęć, fotek itp
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2693

    Czekam z niecierpliwością mam nadzieję ze dowiem się o tym fakcie jako pierwszy hehe
    Jeżeli będę miał w przyszłości jakieś wiadomości chętnie się podzielę nimi

    Ale oczywiście nie poganiam
    Zdaje sobie sprawę ze to wiele roboty i bardzo odpowiedzialna sprawa
    Bo przecież nie chcemy wprowadzać w błąd wielu amatorów Cara Mikołaja II prawda<br><br>Edytowany przez: pontus7, w: 2008/04/14 10:55
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2694

    Sory,pomyłka.To jest 20 kopiejek i byla silnie zanieczyszczona.Bylem poprostu źle poinformowany.<br><br>Edytowany przez: warszawa1922, w: 2008/04/14 18:30
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2727

    pontus7 napisał:
    Czekam z niecierpliwością mam nadzieję ze dowiem się o tym fakcie jako pierwszy hehe
    Jeżeli będę miał w przyszłości jakieś wiadomości chętnie się podzielę nimi


    nie wiem czy coś takiego jest dostępne i czy się znajdzie... ale tak zaciekawiła mnie ta tematyka... że oprócz katalogu jako katalogu z danymi o danej monecie... mnie by interesowały(i może innych też) takie informacje jak: kto zaprojektował monetę, jakieś historie związane z daną emisją monety itp.

    jak ktoś posiada takie informacje związane z monetami Mikołaja II i jego poprzedników niech wysyła je do mnie
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information