Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Monety Łotewskie

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety Łotewskie 15 lat, 11 miesięcy temu #4014

    Co sądzicie o monetach kolekcjonerskich z Łotwy, Estonii, Finlandii.
    Według mnie - piękne, zresztą jedną już mam i jest to najłądniejsza moneta w kolekcji, wygląda lepiej niż na zdjęciu.
    Są na emonety.pl w zagranicznych
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Łotewskie 15 lat, 11 miesięcy temu #4027

    Fajne są te monetki, ale poproś admina, żeby wrzucił ten wątek do Monety Zagraniczne.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Monety Łotewskie 15 lat, 11 miesięcy temu #4028

    przeniesione,

    widziałem kilka łotewskich monet na żywca - bardzo ciekawe i ładne.
  • Odp:Monety Łotewskie 15 lat, 11 miesięcy temu #4103

    Łotewska seria \"Miasta hanzeatyckie\" wygląda na bardzo interesującą i ciekawą. Nakałdów na emonety nie ma podanych, sprzedawane są blachy sprzed kilku lat, więc albo nakały sa kosmiczne albo na Łotwie nie spotkały się one z duzym zainteresowaniem , podobnie jak francuskie zabytki i transport we FRancji.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Łotewskie 15 lat, 11 miesięcy temu #4135

    na któymś z forów wyczytałem, że miasta mają nakład 15 000. Ale to była informacja bez podania źródła...
    Bank Łotewski nie podaje nakładów, może taki zwyczaj... Łotwa to mały kraj, nakłady nie będą duże. Domyślam się, że to sprawa zainteresowania.
    Ja sobie zaczynami kupować serię Times and Values, bo po prostu uważam te monety za wyjątkowo ładne. Mam jeszcze na oku kilka monet fińskich. Zostałem fanen pani Ligity Franckevic, która te monety projektuje ;)

    A ta mi się podoba wyjątkowo:
    www.allegro.pl/item367392136_lotwa_1_lat...folder_emisyjny.html
  • Odp:Monety Łotewskie 15 lat, 6 miesięcy temu #7933

    Trafiłem przypadkiem na aukcję gdzie znajdują się repliki międzywojennej monety 5 łatów.

    allegro.pl/item468827415_lotwa_super_zlota_moneta.html

    Gdyby nie data i piękne lustro na monecie, do złudzenia przypominałaby monete z epoki. :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information