Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Monety niemiecki

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety niemiecki 15 lat, 11 miesięcy temu #4141

    zauważyłem na Allegro kilka okolicznościowych monet niemieckich o nominale 10 EU np 50 lecie Bundesbank. Biją także ładne okolicznościowe medale-numizmaty. Gdzie można czegoś dowiedzieć się o współczesnych monetach niemieckich EU. Co sądzicie na ten temat monety niemiecki. Bardzo mało ich na Allegro Dlaczego?
  • Odp:Monety niemiecki 15 lat, 11 miesięcy temu #4169

    o eurówkach niemieckiech znajdziesz tutaj trochę informacji:.

    www.deutsche-sammlermuenzen.de/bmf/
    i tutaj:
    www.bundesbank.de/

    A dlaczego tak mało jest na Alledrogo? MOże dlatego, że w Nieczech jest też welu kolekcjonerów i stosunkowo mało monet trafia do innych krajów. Ale to tylko moja hipoteza.

    A tutaj plan emisyjny monet niemickeich wraz ze zdjęciami:
    www.muenzenmagazin.de/aktuell/neuheiten_...;<br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/23 11:15
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety niemiecki 15 lat, 11 miesięcy temu #4372

    Bardzo dziękuję za odpowiedź, Wstępnie zapoznałem się z linkami. Moja pierwsza refleksja: te monety mają duży nakład. A na Allegro spotkałem informacje od sprzedających, które są chyba nieprawdziwe. Np jedna z monet miałaby mieć 1 000 nakładu. Może coś przeoczyłem ale byłbym ostrożny. Chociaż to co oglądałem na Allegro to chyba wysoki poziom artystyczny
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information