Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: One dime Roosvelt-przesunięcie stempla?

    • Jacek_xx
    • Jacek_xx

    One dime Roosvelt-przesunięcie stempla? 15 lat, 11 miesięcy temu #5144

    Witam! Numizmatyką interesuję się stosunkowo niedługo, więc proszę o wyrozumiałość:)
    Czy monetka pokazana na fotce jest z tzw.przesunięciem stempla? może nie widać za dobrze, ale proszę spojrzeć na rant przy napisie LIBERTY. Wszystkie takie monety jakie widziałem(również na ebay.com) są normalnie bite. Może ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś więcej na ten temat?

    Pozdrawiam


    Edytowany przez: Jacek_xx, w: 2008/06/09 11:08<br><br>Edytowany przez: Jacek_xx, w: 2008/06/09 11:10
    Załączniki:
  • Odp:One dime Roosvelt-przesunięcie stempla? 15 lat, 11 miesięcy temu #5156

    Ja nei widzę tutaj pzresunięcia stempla, a jesli ejst to bardzo eniznaczne, tego typu minimalne przesunięcia są na porządku dziennym. Jesli cały wizerunek jest odbity na monecie, nic nie wychdozi poza jej krawędź to o pzresunięciu cięzko mówic.
    • Jacek_xx
    • Jacek_xx

    Odp:One dime Roosvelt-przesunięcie stempla? 15 lat, 11 miesięcy temu #5169

    Przesunięcie jest, niestety na skanie ciężko to ując. Spójrzcie na wyrazy\&quot;we\&quot; i \&quot;in\&quot;. Są bardzo blisko rantu, wręcz na nim. Porównaj to ze zwykłym one dime:)
    • Shiver
    • Shiver

    Odp:One dime Roosvelt-przesunięcie stempla? 15 lat, 11 miesięcy temu #5178

    Prosze sobie przejrzeć na eBay'u - wyglada na to, że ten rocznik tak ma... ;)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:One dime Roosvelt-przesunięcie stempla? 15 lat, 10 miesięcy temu #6116

    znam sie juz srednio z amerykanskimi monetami i destrukta zobacza jeszcze w mennicy i dadza do sklepow za 40-50$.
    mam wszystkie obiegowki z roosweltem wiec ten rok ma taki stempel.(rzekomo w 1974r w mennicy usa doszlo do niezauwazalnej awarii wytlaczarki i wszystkie dime do chyba 1976r mialy zle wybity stempel.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information