Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czyżby destrukt??

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Czyżby destrukt?? 15 lat, 5 miesięcy temu #8472

    Witam.Proponuje zerknąć na monetkę z tej aukcji:
    allegro.pl/item489601833_20_rubli_alicja...e_lustra_kapsel.html

    Czy to destrukt, czy monetki z tej pięknej serii bije Wania w garażu i kamyk mu się przykleił w złym miejscu??

    Dla leniwych skopiowałem foto ;)

    Pozdr
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czyżby destrukt?? 15 lat, 5 miesięcy temu #8473

    destrukt jest jak moneta jest źle wybita a to ze zdjęcia jest dowodem, że ktoś klejący kamyki do monet na Białorusi był na niezłej \"bańce\" :)
  • Odp:Czyżby destrukt?? 15 lat, 5 miesięcy temu #8474

    Sie mu przesuneło, pewnie kleił w poniedizałek po trzydniówce. :)

    A tak powaznie czasem zdarza się, ze kamyk się odkleja, zarówno na monetach białoruskich jak i polskcih (Arctowski).
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czyżby destrukt?? 15 lat, 5 miesięcy temu #8475

    A czy to ten sam kamień co na tej: ??(chodzi o rodzaj kamyka)

    Piotr, Ty chyba zbierasz tę serię.Nie wiesz czy są w planach kolejne baje?
    Edytowany przez: piootrek, w: 2008/11/26 21:22<br><br>Edytowany przez: piootrek, w: 2008/11/26 21:26
    Załączniki:
  • Odp:Czyżby destrukt?? 15 lat, 5 miesięcy temu #8478

    Nie wiem czy sa planowane kolejne, w sumie fajnie by było gdyby były. Bajek jest duzo więc mozę będą

    Tak to ten sam kamyk, jeśli położysz koło siebie 10 takich samych monet to na 90% każdy będzie neico inny, tzn tu smuga, tam bez smugi. Wg opisu jest to matowy bursztyn. Jeśli jest naruurlany, lub syntetyczny - to nigdy duża bryłka z które są cięte nie jest jednolita. Weź do ręki jakikolwiek kamyk na drodze i spójrz, że ma różne odcienie.

    Seria naprawde piękna. Nie mam neistety wszystkich z tej serii, ale jak tyko będę miał zastrzyk gotówki to sobie je kupię. Ta seria i obrzędy to chyba najpiękneijsze wspólczesne serie europejskie.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Czyżby destrukt?? 15 lat, 5 miesięcy temu #8486

    www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...mp;amp;limitstart=24 tu jest conieco o kolejnej z serii bajek
    i potwierdzam, że każdy kamyk jest wyjątokowy. oglądałem tę monetę kilka razy u różnych sprzedawców. A kamyki na ich monetach a na mojej baardzo się różnią
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information