Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bajki Narodów Świata

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Bajki Narodów Świata 16 lat, 3 miesięcy temu #862

    Myślę, że te monetki będą dobrą inwestycją długoterminową 10-20 lat (coś ala fundusz emerytalny kilka kilkanaście % rocznie). Jak na razie są one łatwo dostępne całą serią. Czas pokaże co będzie jak nakład się wyczerpie u hurtowników. Jak chcesz inwestować i szybko zyskiwać to proponuje obstawić monety polskie z rocznika 2005, 2006, 2007. Inwestycja w monety z obecnego roku będzie pod dużym znakiem zapytania stopa zwrotu juz nie będzie tak wysoka, NBP zaczyna szaleć z nakładem a to odbije się na cenach w przyszłości.

    PS

    Ja osobiście zbieram te monety, bo mi się podobają i zapowiada się dłuższa seria a to zawsze lepiej wróży dla inwestycji w takie monety. A patrząc dalej w przyszłość to trudno przewidzieć jak Polskie monety zachowają się po wejściu Polski do strefy Euro.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/03/21 09:30
  • Bajki Narodów Świata 16 lat, 2 miesięcy temu #1306

    Już widac nieśmiałe wyskoki cen bajek, Mały Ksiaze i Królowa sniegu coraz czescie schodza po 180 zł, nie jest to wielki skok, ale byc moze pocztek powolnych stabilnych wzrostów
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Bajki Narodów Świata 16 lat, 2 miesięcy temu #1310

    Witam!
    To chyba zrobiłem dobry interes kupując 6 bajek po 135 zł każda...
  • Odp:Bajki Narodów Świata 16 lat, 2 miesięcy temu #1330

    Na to wygląda:)
  • Odp:Bajki Narodów Świata 16 lat, 2 miesięcy temu #1503

    212 zł za bajkę 1000 i 1 noc. Ktos zaszalał:)

    allegro.pl/item314461083_1001_noc_20_rub...ia_od_1_zl_bcm_.html
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Bajki Narodów Świata 16 lat, 2 miesięcy temu #1529

    bardzo chciał i kupił :)
  • Odp:Bajki Narodów Świata 16 lat, 2 miesięcy temu #1770

    Szczerze przyznam, ze pierwszy raz widze pudła bankowe z bajami białoruskimi na aukcjach internetowych.
    od pewnego czasu widac stałe i niesłabnące zainteresowanie tymi monetami z lekką tendencją wzrostową.
    Ciekawe jak bęa wyglądały ceny pojedynczych sztuk po zejściu tych pudełek. Uważam te monety za dobra inwestycje i mogąco przynieśc dobry dochód lecz raczej w dłuższej perspektywnie
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Bajki Narodów Świata 16 lat, 1 miesiąc temu #2045

    Bajki troche przygasły schodza poniżej 150 w kp
  • Odp:Bajki Narodów Świata 16 lat, 1 miesiąc temu #2048

    Jeśli chodzi o bajki to sądzę, ze spaktakularnych sukcesów nie będzie w krótkim czasie, jednka podtrzymuję swoje zdanie, zę jest to bezpieczna lokata w dłuższej perspektywie.

    2 monety \&quot;Alicja...\&quot; z tej serii, które wyemitowano kilka miesecy temu miały byc przełomem, spekulowano, ze cena będzie rosła. Tak się jednak nie stało. Jka widac rynku numizmatycznego do końca się nie przewidzi:)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information