Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1099

    Cześc chciałbym sie pordzić w czym przechowywać monety ?
    Jedni mówią ze w albumach
    Drudzy mówią ze w holderach ponieważ w albumach jest stały dostep powietrza i moneta szybko niszczeje
    a z kolei jeszcze inni mówią ze w kapsla bo w holderach moneta moze wchodzic w reakcje z klejem lub folia
    To co mi poradzicie
    albumy. holdery, a moze kapsle?
    piszcie cekam na propozycje ?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1101

    z tych trzech to radze kapsle
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1111

    No tak ale czy sa takie albumy w ktorych miesci sie moneta w kapslu???
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1116

    nie takich albumów nie ma (przynajmniej ja takiego nie widziałem), ale można zakupić paletę. Moim zdaniem prezentuje się dużo lepiej niż album (sam mam kilka). A tak konkretnie to o jakie monety Ci chodzi??
  • Odp:Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1118

    Ja widziałem albumy na 20zł w kapslu rzecz jasna, a na GNy niestety nie. GNy w kalspu łądnie prezentują się w paletce.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1128

    Piotr_k84 napisał:
    Ja widziałem albumy na 20zł w kapslu rzecz jasna, a na GNy niestety nie. GNy w kalspu łądnie prezentują się w paletce.


    na 10 zł w kapslach też jest album
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1129

    chodzi mi o monety dwuzłotowe
    a ile taka paleta moze kosztować?
    • zywy87
    • zywy87

    Odp:Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1132

    Witam znalzlem kilka aukcji ;] na allegro z plaetami i jest to rzecz nie droga ;]

    allegro.pl/item313424046_paleta_na_monet...gn_wsuwka_folia.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Potrzebny zawodowy lub doświadczony numizmatyk 16 lat, 2 miesięcy temu #1140

    Paleta na 40 monet + kapsle zakupiłem na allegro 30 złotych za sztukę :D
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.22 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information