Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana ?

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana ? 14 lat, 11 miesięcy temu #11296

    Witam
    Ciekawie mnie moneta i cena koncowa licytacji z aukcji
    o nr : 602501857

    Piszcie swoje sugestie, bo ciekawość mnie zjada
    • bobolo
    • bobolo

    O:Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana 14 lat, 11 miesięcy temu #11297

    Moneta jest to jeden z wcześniejszych GN-ów, temat też dość ciekawy, stan menniczy, poza tym wtedy nakłady były normalne (czyt. parę razy niższe niż teraz), a do tego użytkownik niezbyt doświadczony (tylko 15 pkt.), więc pewnie dlatego taka cena.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana ? 14 lat, 11 miesięcy temu #11298

    Mi to wygląda rzeczywiście na jakaś zmowa:D To tylko 2 zł z 1999 z wstąpienia Polski do NATO, więc nie wiem skąd taka cena. Ponad 200 zł , zastanawiające :laugh: .......
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana ? 14 lat, 11 miesięcy temu #11299

    na dodatek kupił ją za 18,50zł koszt pzesyłki 5,50 lub 6,50 zl w zaleznosci jaka wybrał ...
    więc raczej napędzanie to było...
  • O:Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana ? 14 lat, 11 miesięcy temu #11303

    Ja nic wyjątkowego w tej moencie nie widzę, edycja limitowana w nakałdzie kilkuset tysięcy sztuk, ewiedntne nabijanie
    • Modsog
    • Modsog

    O:Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana ? 14 lat, 11 miesięcy temu #11308

    Tą monetke można kupić po 15-20 złociszy, w stanie takim jak powyżej nawet niechby ktoś wyłożył i te 40-50 złotych jak stoi w katalogu. Ale ta aukcja jest ciekawa :D Gostek co wylicytował już wystawił sprzedającemu pozytywa, czyli się cieszy z zakupu.
    Grunt to zadowolony klient :P
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana ? 14 lat, 11 miesięcy temu #11309

    Jest jeszcze jedna opcja może kolo myślał, że kupuje lustrzankę? Jeśli był totalnym lajkonikiem w tych sprawach to jest to możliwe. Ewentualnie kolo sam sobie licytował, bo się pomylił w cenie początkowej o 1 zero, a ktoś podbił i nie chciał później kłopotów. A żadnego pozytywa to tam nie widziałem jeszcze.
  • O:Czy to jest jakiś unikat ? Czy aukcja podbijana ? 14 lat, 11 miesięcy temu #11311

    Laik nie wie co to jest lustrzanka
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information