Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: aukcja monet i zdjęcie typowo podglądowe

    • Offline
    • Oklaski: 0

    aukcja monet i zdjęcie typowo podglądowe 14 lat, 10 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez szkrab8. #11759

    Aukcja dotyczy 70 Talarów Gdańskich Ag w gradingu - PR70

    www.allegro.pl/item675800916_70_talarow_..._ii_emisja_2009.html

    co sądzicie o "zdjęciu typowo podglądowym"?
    Przecież wystarczylo napisać - grading z takiej a takiej firmy.
    Chciałam kupić ale jeżeli sprzedawca "wycina" takie numery, to może okazać się, że grading wykonała inna firma, np. GCN

    Tak się zastanawiam, jakie jest Wasze zdanie na ten temat (czy tylko mnie to razi i zniechęca do zakupów u danego Sprzedawcy);

    Czy jest to łamaniem zasad aukcji w tym przypadku Allegro?
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:aukcja monet i zdjęcie typowo podglądowe 14 lat, 10 miesięcy temu #11760

    Tego typu "wklejanki" to niepoważna zabawa - albo się coś ma i przedstawia to na zdjęciu albo się nie zawraca gitary pokazując efekty pracy photoshopa.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:aukcja monet i zdjęcie typowo podglądowe 14 lat, 10 miesięcy temu #11763

    podctawowa zasada na allegro to jeśli nie znasz sprzedającego a masz wątpliwości co do stanu monety opisu zdjecia i.t.d ,i.t.p. to poprostu nie kupujesz tylko czekasz aż pojawi sie bardziej "przejżysta"aukcja tym bardziej że talary gdańskie nie będą żadkością wystawianą na allegro raz na rok albo i żadziej,ale ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie bez względu co piszą inni. ja bym nie ryzykował skoro nie ma pewności kupujesz kota w worku moim zdaniem.
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:aukcja monet i zdjęcie typowo podglądowe 14 lat, 10 miesięcy temu #11765

    zależy jak na to patrzeć ja bym zaryzykował po czy to grandng ze zdjęcia czy gcn to takie same gó....., miałęm z obu firm monety w gradingu i naprawde to jest to samo niczym sie nie różnią
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information