Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Polskie Towarzystwo Numizmatyczne

    • Offline
    • Oklaski: 4

    Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 8 miesięcy temu #12084

    Mam pytanie, czy ktoś z was należy do PTN-u???
    Jeżeli tak...napiszcie czy jesteście zadowoleni z członkostwa.
    Jeśli ktoś nie należy, bo nie chce, też może napisać dlaczego.

    Pytam, bo sam zastanawiam się, czy się zapisać.

    Zarówno polecam stronę internetową www.ptn.pl
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 8 miesięcy temu #12110

    :( Czy na naszym forum nie ma nikogo kto by należał do PTN-u, aż dziwne.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 8 miesięcy temu #12111

    Nie ma i wcale mnie to nie dziwi.To forum wiecej daje niz czlonkostwo za 70,- w PTN.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 7 miesięcy temu #12349

    A tak wogóle to od czego zależy przyjęcie do PTN? W deklaracji ze strony PTN jest napisane: "Decyzją Zarządu Oddziału PTN w...... przyjęto - nie przyjęto* ob..."
    I jeszce to ob. :)A poza tym 70PLN na rok to dużo jednak nie jest.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 7 miesięcy temu #12350

    Jeżeli zamierza ktoś należeć tylko po to by należeć bez uczestnictwa w spotkaniach itd. to szkoda zachodu. Jeśli jednak ktoś traktuje sprawę poważnie to można poznać ciekawych ludzi, którzy zapewne pomogą w wielu sprawach związanych z tematem. Mnie ciekawi ich biblioteka, a zwłaszcza czy mają katalog R. Schaafa
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 7 miesięcy temu #12352

    Ja chciałbym należeć nie dla samej legitymacji :) Ale do rozwijania mojego hobby. Tym bardziej, że w moim mieście jest koło PTN. Biblioteka, spotkania, nowe znajomości a nawet zniżki do muzeów. Ja widzę same plusy. Jeśli ktoś pisze, że forum więcej daje... Owszem, wiele można się dowiedzieć ale to nie to samo. Skoro w internecie można poczytać książkę (ja tam wolę papierową) to można zbierać również jpgi monet a nie monety :) Chyba jednak takie towarzystwa jak PTN scalają ludzi mających wspólne hobby. Kontakt osobisty jest znacznie lepszy.
    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 7 miesięcy temu #12355

    WItam ja należę do PTN ale z członkostwa zasowolony nie jestem i chyba zrezygnuje , kilka powodów , mam 17 lat a do tego towarzystwa należą same osoby powyżej 50 roku życia lecz nie to jest największą przeszkodą lecz to że ci ludzie nie rozumieją że istnieją też inne monety poza polskimi jak naprzykład z mennicy Perth Mint jak im pokazałem jedną z monet ars vaticana to spojżeli sie na mnie jak na głupiego:) :P
  • O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 7 miesięcy temu #12369

    Uszy troszkę błędne myślenie. Jeśli uważasz, że srednia wieku powinna sie odniżyć, żeby móc dzielić się wrażeniami o współczesnych monetach (które przewaznie zbierają młodzi ludzie)nie warto się wypisywać, tylko jeszcze zacęcać innych młodych ludzi, aby wstąpić do PTN i odmłodzić szeregi. Jak w każdej organizacji także i w tej potrzebna jest młoda i świeża krew. PTN ma potencjał tylko trzeba umieć go wykorzystać i dostosowac do obecnych czasów.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 7 miesięcy temu #12371

    Z doświadczenia wiem, że współpraca i relacje międzypokoleniowe są możliwe i bardzo korzystnie wpływają na materię współpracy. Problem w tym, że jednym z warunków zapewniających temu powodzenie jest w miarę równy potencjał (przynajmniej osobowy) w takim gronie. Wówczas jedni i drudzy mogą się uczyć od siebie, grunt to trafić na odpowiednich ludzi i umieć do nich dotrzeć. Uszy, a w jakim mieście należysz do PTN jeśli można spytać?
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 14 lat, 6 miesięcy temu #12998

    Jak na dzisiejszy dzień to chciałbym zapisać to PTN-u, ale zrobię to za 2,3 lata. Bo mam 14 lat. Co ja teraz mogę. Ale u mnie w Płocku w PTN są ludzie, z którymi mogą ci poniżej 18 lat pogadać. Jedna pani nawet mnie zachęcała jeśli mam taki zapał.Mówiła,że cieszy się gdy widzi, jak ona to nazwała:" tak młodych numizmatyków".
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information