Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Gdzie wykupić abonament numizmatyczny?

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Gdzie wykupić abonament numizmatyczny? 14 lat, 8 miesięcy temu #12373

    Witam
    Zamierzam zacząć przygodę z numizmatyką i chciałbym zaopatrzyć się w abonament numizmatyczny na 2010r. Może mi ktoś doradzić gdzie najlepiej kupić srebrny abonament numizmatyczny. w jakim banku czy na jakiej stronie przeglądam strony internetowe i nie mogę się zdecydować ciekawą ofertę chociaż tak mi się wydaje znalazłem na sklepkolekcjonera.pl co sądzicie o tej stronie? Na tej stronie jeden abonament = możliwość kupna jedne monety z danej serii tak jest wszędzie?

    Pozdrawiam
    Maciej
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Gdzie wykupić abonament numizmatyczny? 14 lat, 8 miesięcy temu #12374

    Tak jest wszędzie - jeden abonament = jedna moneta z danego tematu. Ważną rzeczą jest regulamin - są sklepy, które stosują kary umowne w wysokości sumy wartości monet których się nie kupiło....
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Gdzie wykupić abonament numizmatyczny? 14 lat, 8 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Titus Fox. #12375

    Komu w ogóle potrzebne są jeszcze jakiekolwiek abonamenty? Przy obecnych wysoce chorych nakładach NBP abonament nie daje Ci absolutnie niczego. Szczególnie, gdy przyjdzie bankowi zachcianka wypuścić monety, których nie było w planie, do tego z niziutkim nakładem (jak teraz Getto i 1. Kadrowa) - abonament i tak nie da Ci pewności ich otrzymania. Te regulaminowe zaś są bite w takich ilościach, że spokojnie moża dzień, dwa po emisji przyjść do banku i sobie zakupić. Względnie na Allegro kupić srebrne błyskotki poniżej ceny emisyjnej z gratisową monetą 2zł, folderem i przesyłką. Póki nakłady są jakie są, abonament to kasa wyrzucona w błoto.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Gdzie wykupić abonament numizmatyczny? 14 lat, 8 miesięcy temu #12393

    Ok dzięki to daruje sobie kupowanie abonamentu rozejrzę się w banku w mojej miejscowości czy coś mają a jak nie to odwiedzę allego
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Gdzie wykupić abonament numizmatyczny? 14 lat, 8 miesięcy temu #12451

    W tym momencie trudno jest raczej powiedzieć czy abonament to dobre czy złe rozwiązanie. Wiąże się to z tym że NBP zmienia proces dystrybucyjny. I mam nadzieję że będzie coś na zasadzie karty zapisu. Radzę nigdzie nie kupować abonamentu puki sie sprawa nie wyjaśni. Radzę obserwować stronę NBP-u powinno się coś wyjaśnić na ten temat pod koniec roku.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information