Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Promocja książki poświęconej Józefowi Gosławskiemu

  • Promocja książki poświęconej Józefowi Gosławskiemu 14 lat, 5 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Piotr_k84. #13813

    Ukazała się długo oczekiwana książka poświęcona twórczości Józefa Gosławskiego. Wszystkich zainteresowanych tematem w imieniu Wydaniwctwa i autorki - Pani Anny Rudzkiej (córki J.Gosławskiego) zapraszam na uroszystą premierę.

    Będzie można tam też nabyć książkę.

    Więcej info poniżej

    ps. żeby było czytelniej trzeba kliknąć na obrazek:)


    Zaproszenie_ksika.JPG
    Załączniki:
  • O:Promocja książki poświęconej Józefowi Gosławskiemu 14 lat, 5 miesięcy temu #13880

    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Promocja książki poświęconej Józefowi Gosławskiemu 14 lat, 5 miesięcy temu #13892

    Jest podany adres mailowy, jak zamówić, ale jaka cena? Ktoś się orientuje? Bo w obu opisach nie dostrzegłem ceny.
    Wydaje mi się, że to będzie interesująca pozycja. A wy co sądzicie?
  • O:Promocja książki poświęconej Józefowi Gosławskiemu 14 lat, 5 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Piotr_k84. #13904

    Ksiązka bardzo ciekawa, bo dzięki niej poznamy całokształt artytycznej pracy Gosławskiego. Poza medalami i monetami robił bardzo duzo rzeźb i innych .........

    Cena książki to 80-100 zł. Niektórych moze odstraszyć, ale jest to piękne wydanie albumowe (twarda oprawa) formatu większego od A4, na kredowym papierze (ponad 200 stron). Pierwsza częśc książki zapełniona jest w większości treścią, druga zaś to zbiór fotografi dzieł artysty.

    ps. znalazłem pierwsża aukcję z tą książką: www.allegro.pl/item848440491_jozef_gosla...ety_medale_nowa.html


    I jeszcze tutaj:

    Książki można zamawiać pod adresem:

    [email protected]

    cena z rabatem wydawniczym 80 zł

    Album zostanie dostarczany kurierem po uprzednim uregulowaniu należności przelewem

    na konto bankowe nr 67 2490 0005 0000 4520 7328 3477

    Przy zamówieniu 3 egzemplarzy koszt przesyłki pokrywa wydawnictwo.

    Szczerze polecam.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Promocja książki poświęconej Józefowi Gosławskiemu 14 lat, 5 miesięcy temu #13905

    Opisy bardzo interesujące. Bardzo możliwe, że się skuszę na nią. A ty masz już ją czy informacje które podałeś masz z opisów książki?
  • O:Promocja książki poświęconej Józefowi Gosławskiemu 14 lat, 5 miesięcy temu #13906

    Mam, ma już swój egzemplarz, otrzymałem go od samej autorki, Pani Anny Rudzkiej - córki Gosławskiego.

    Szczerze (bez żądnych ukrytych korzyści) polecam tę książkę tym, którzy interesują się medalierstwem i numizmatyką. Po lekturze tej książki można spojrzeć całościowo na twórczość Gosławskiego
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information