Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Gdzie szukać?

    • centurion2009
    • centurion2009

    Gdzie szukać? 14 lat, 4 miesięcy temu #14006

    Witam serdecznie.Moje pytanie dotyczy sposobu pozyskiwania monet.Mianowicie:
    Poza monetami które można zdobyć na zasadzie kupna lub darowizny można też moim zdaniem poszukać-CYTAT :"Pieniądze leżą w ziemi lub jak kto woli na ziemi"
    Do tego celu kupiłem wykrywacz metali i mam nadzieję zdobyć ułamek historii właśnie szukając w ziemi.Dokładnie chodzi o to czy w naszym kraju prawo zabrania poruszania się z wykrywaczem a co najważniejsze zagarniania tego co historia ukryłe przed laty?
    Może ktoś zna sposoby,tereny gdzie można zacząć poszukiwania?Byłbym wdzięczny nawet za minimalne wskazówki związane z tym tematem.
    • Eothain
    • Eothain

    O:Gdzie szukać? 14 lat, 4 miesięcy temu #14008

    O poszukiwaniach poczytaj tutaj:
    www.katalogmonet.pl/Ciekawostki/Treasure...arbow-po-polsku.html
    www.katalogmonet.pl/Ciekawostki/Monety-m...ylko-na-Allegro.html
    I w komentarze do tego drugiego artykułu, bo tam nasz Kolega opowiada o swoich poszukiwaniach.
    • Eothain
    • Eothain

    O:Gdzie szukać? 14 lat, 4 miesięcy temu #14009

    I jeszcze jeden artykuł w portalu znalazłem: www.katalogmonet.pl/Poradnik/Szukaj-sam-swoich-monet.html
    Ogólnie poszukiwania z wykrywaczem są w naszym kraju zabronione. Wszystko co znajdujesz w ziemi należy do Skarbu Państwa. W wymienionych artykułach jest o tym więcej informacji.
    Zapraszam do lektury
    • centurion2009
    • centurion2009

    O:Gdzie szukać? 14 lat, 4 miesięcy temu #14010

    Dzięki za pomoc B)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Gdzie szukać? 14 lat, 4 miesięcy temu #14012

    dodatkowo możesz sobie wejśc tu i poczytać co i jak: www.odkrywca-online.com/
    • bbladek
    • bbladek

    Odp: Gdzie szukać? 11 lat, 9 miesięcy temu #27133

    Troszkę odświeżę temat. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem wykrywacza to polecam polską firmą: www.wykrywacze.com.pl/index.php

    Proponuję zadzwonić - firma zna się na tym, uczestniczy w wielu imprezach poszukiwaczy i wie co można polecić w stosunku do potrzeb.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information