Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: GCN

    • Offline
    • Oklaski: 0

    GCN 16 lat, 2 miesięcy temu #1423

    Jak tam wasze doświadczenia z gradingiem ? może wasze skarby nie są tym za co je uważacie ? =]

    www.allegro.pl/phorum/read.php?f=274&...v=t&t=111414


    zet
  • Odp:GCN 16 lat, 2 miesięcy temu #1424

    ja neistety nie grandowałem jeszcze monet. Z tego co słysze od innych to sa to niezbyt pochlebne opinie, podobno wały ida na maxa.
    • zywy87
    • zywy87

    Odp:GCN 16 lat, 2 miesięcy temu #1425

    Witam ja nie weim czy to ta sama firma ale kupuje sobie gazete Przeglad Numizmatyczny i tam jest reklama firmy KOLEKCJONER i oni sie zajmuja gradingiem oto adres www.e-kolekcjoner.pl
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:GCN 16 lat, 2 miesięcy temu #1430

    Firma Kolekcjoner przy współpracy z firmą GCN i ECC prowadzi Grading monet. Koszt gradingu jednej monety, która zamykana jest w pudełko plastikowe i zgrzewana wynosi 29zł (gdy wartość monety nie przekracza 1500 zł). Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.eccgrading.pl

    przy współpracy nie oznacza przecież , że gradują monety !
    bycie pośrednikiem w wysyłce monet do GCN a gradowanie monet to jakby dwie różne sprawy, jeśli zaś firma pomaga w wysyłce monet to chyba plus dla niej, po prostu jeszcze jedna usługa...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information