Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nieuczciwy sklep

    • Offline
    • Oklaski: 3

    Nieuczciwy sklep 14 lat temu #18130

    Chce ostrzec przed sklepem numizmatycznym:numizmatyka.toko.pl. Jest to sklep który ma problemy z realizacją zamówień. W 2008r.zakupiłem monetę z serii malarze polscy -Jacek MALCZEWSKI,okazało się że monety nie było na sklepie,po uzgodnieniach telefonicznych miałem dostać inną monetę,dostałem ale dopiero w lutym 2010r.Drugi przypadek to 20 rubli-Repin.Brak monety na sklepie,właściciel tłumaczył się problemami z pozyskaniem waloru.Kolejne uzgodnienia telefoniczne: zamiast Repina prześle mi monety polskie z emisji styczniowej i lutowej 2010r.. W połowie lutego zadzwoniłem i co:telefon raz był wyłączony,raz włączony.Postanowiłem zadzwonić z innego numeru telefonu.
    Ostatecznie to właściciel sklepu do mnie oddzwonił,tłumaczył mi że jest zajęty i nie odebrał monet z NBP.Jak odbierze to wyśle,wchodzę na sklep i monety są.Koniec kwietnia a ja swoich monet nie mam.Szkoda że są tacy nieuczciwi handlowcy. Pewne jest jedno tak tej sprawy nie zostawię.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Nieuczciwy sklep 14 lat temu #18131

    a ebay , allegro czy to nie bezpieczniejsze rozwiazanie ? ja nie kupuje w esklepach
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:Nieuczciwy sklep 14 lat temu #18138

    Zależy na kogo trafisz no i oczywiście zawsze może się zdarzyć, że ktoś ze 98-100% pozytywami nawali. Ale jak długo kupuję przez internet tak najwyżej mogłem jojczyć na tygodniowe opóźnienie z wysyłką. RAZ mi się zdarzyło, że koleś zapomniał ubezpieczyć przesyłki.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information