Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: GIEŁDA NUMIZMATYCZNA W Łodzi 8-9 maja 2010

    • Offline
    • Oklaski: 4

    GIEŁDA NUMIZMATYCZNA W Łodzi 8-9 maja 2010 14 lat temu Ostatnio zmieniany: przez banialuka1. #18295

    Witam, czy był ktoś z Was na giełdzie w Łodzi która odbyła się w zeszły weekend ? ktoś cos sprzedał - ktoś coś kupił ? :D
    • Eothain
    • Eothain

    O: GIEŁDA NUMIZMATYCZNA W POZNANIU 14 lat temu #18297

    Ale chyba była to giełda minerałów w Arenie? Już niedługo kolejne dwuzłotówki z cyrkoniami i jaspisami? :D
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O: GIEŁDA NUMIZMATYCZNA W POZNANIU 14 lat temu Ostatnio zmieniany: przez banialuka1. #18298

    oj przepraszam, pomyliły mi się giełdy, chodziło mi o giełdę w Łodzi
    Zrobiłem kilka fotek, zaraz zamieszczę.

    Mimo iz była to giełda pod nazwą " Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości " to 70 % stoisk poświęconych było numizmatyce.

    Prośba do Admina - można edytować w jakiś sposób tytuł tematu ?
    • Eothain
    • Eothain

    O: GIEŁDA NUMIZMATYCZNA W POZNANIU 14 lat temu #18299

    To czekamy na zdjęcia i relację ;)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O: GIEŁDA NUMIZMATYCZNA W POZNANIU 14 lat temu Ostatnio zmieniany: przez banialuka1. #18304

    Ogólnie rzecz biorąc na giełdzie można było spotkać ( nabyć ) różne rzeczy, tj monety, ordery i odznaczenia, książki, białą broń, meble antyczne, znaczki i pocztówki przedwojenne oraz wiele innych ciekawych rzeczy, tak jak wcześniej wspominałem większość stoisk poświęcona była monetom. Giełda trwała 2 dni, czyli sobota i niedziela, wstęp na giełdę kosztował 7 zł i ulgowy chyba 4 zł
    Najciekawszą rzeczą oprócz monet były chyba dyskusje ze sprzedawcami w podeszłym wieku :P ogólnie rzecz ujmując ceny oferowane przez nich zatrzymały się na poziomie z kilku ładnych lat wstecz :blink: np. gdy zapytałem o wiewiórkę kolekcjonerską z PRL-u Pan wyciągnął katalog Fisher z 2008 roku i po krótkiej naradzie ze wspólnikiem zaoferował mi cene 900 zł :( gdy już się ocknąłem, po usłyszeniu tej jakże wygórowanej ceny, zapytałem dlaczego tak drogo...? Pan z litościwym wyrazem twarzy szepcząc rzekł mi do ucha... " zobaczy Pan, jeszcze pójdą w górę " :)
    Zdjcie997.jpg
    Zdjcie992.jpg
    Zdjcie993.jpg
    • Eothain
    • Eothain

    O: GIEŁDA NUMIZMATYCZNA W POZNANIU 14 lat temu #18305

    Ale dało się coś kupić?
    I jeszcze zmienię tytuł wątku na Łódź z datą 8-9 maja 2010.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information