Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!!

    • Offline
    • Oklaski: 0

    NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1834

    Witam wszystkich :)
    mam pytanko - jak to jest z tymi osobami które maja już wykupiony abonament na srebrne monety z roku 2008 !!!
    czy oni również muszą sie zapisywać na te monety (np. Kazimierz Dolny)? czy możliwe jest że nasze \"kochane\" NBP znowu odwali taki numer, że taki zwykły szary numizmatyk jak ja obudzi sie z tzw ręką w nocniku ?! :(
    czyli dowie sie że tym razem dla niego monet nie ma , bo abonamentów np. już sie nie uznaje !!
    bo po ostatnich moich obserwacjach zachowania się N B P
    zauważyłem ze po nich sie można wszystkiego spodziewać -
    jak raz dali za dużo - to teraz mogą dać za mało ... :(

    pozdrawiam :)<br><br>Edytowany przez: DanilaWat, w: 2008/03/10 23:11
  • Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1838

    Zapisy nie maja nic wspólnego z abonamentami, zapisy są na monety, które były sprzedawane dotychczas sprzedawane w okienkach kasowych
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1840

    eee to luzik ...:)
    mam nadzieję ze tak będzie
    dzięki za info...:)
  • Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1969

    NO ciekawe czy akcja zapisów cieszy się dużym powodzeniem:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1971

    Zaraz zaraz ? gdzie i dlaczego trzeba się zapisywać na jakieś monety ? Proszę o odpowiedź !
  • Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1972

    www.katalogmonet.pl/wydarzenia/karta_zapisow_ju_dostepna!!!_4.html
    Jak będziesz chcial w okienku bankowym kupic Kazimierz DOlny to wtedy musisz zapisac się za pomoca teog formularza.
    Jeśli masz abonamnet to CIe to nie dotyczy
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1973

    Dzięki za odpowiedź. Czyli mam rozumieć że mam sobie to wydrukować i wysłać do Warszawy i potem sobie iść do banku i w okienku powiem nazwisko i mi wydadzą 2xsrebro i 10xGN ? Mogę całą rodzinę zapisać i też dostanę ? A jak ktoś nie ma neta to takie formularze są w NBP ?
  • Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1976

    Tak mozesz zapisac na tę listę każdego kto ma PESEL: monety będą wydawane na PESEL. Jak nie ma się netu to można bezpośrednio w banku wziąc.

    Uruchomiono właśnie także zapisy przez internet na monety:):)

    195.136.199.130/Zapisy_na_monety/Monety....;<br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/03/17 09:25
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2076

    A jeszcze mam jedno pytanko- czy osoba niepełnoletnia , ale mająca PESEL może wysłać takie zamówienie ? PESEL jest ale niema czym się wylegitymować .
  • Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2077

    moim zdaniem trzeba się jakoś wylegitymowac, ze ma sie PESEL, choc tak naprawdę przekonamy sie o tym kiedy akcja wejdzie w życie.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2085

    kilkujadek napisał:
    A jeszcze mam jedno pytanko- czy osoba niepełnoletnia , ale mająca PESEL może wysłać takie zamówienie ? PESEL jest ale niema czym się wylegitymować .


    Na Śląsku nie ma problemu bo PESEL jest na dyskietkach zdrowia wprowadzonych przez Śląską Regionalną Kase Chorych :D Ale jak jest na terenie reszty Polski to nie wiem.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2086

    oni cos kombinuja z ta sonda na kizimiera!! zeby tak nie bylo jak na Litwie ze jest odp ilosc rezerwacji na monety i je w takich ilosciach tluka badz na odwrot! ech... nbp jest nieprzewidywalne!
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2170

    ja idę z paszportem!
  • Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2171

    Ja wogóle nie idę bo i tak z abonamentów mam po 3 sztuki nadprogramowo
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2181

    a ja idę z biletem miesięcznym :) heheh:)

    pozdrawiam :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2193

    DanilaWat napisał:
    a ja idę z biletem miesięcznym :)


    można iść , ale musi być skasowany
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2199

    a przez kogo ?
    a może przez NBP - Niemało Bić Polskich - monet :(
    heheh
    pozdrawiam :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2243

    A jeszcze tylko jedno pytanko- zamówiłem sobie dwie monety , ale patrząc co się dzieje NBP może natłuc tego 250 tyś i cenę monety 200zł bo każdy zamówił po dwie i im się będzie opłacało, to będę mógł wziąć tylko jedną czy muszę dwie i basta ?
  • Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2254

    A tego to nie wiem ,najlepiej wogóle nie odpowiadaj na info od nich tylko kup na allegro po emisyjnje i tyle. :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NBP !!!! - JEDNORAZOWĄ AKCJĘ SONDAŻOWĄ !!! 16 lat, 1 miesiąc temu #2256

    a ja mam enabejyw na NBP! ;D
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.45 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information