Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK !!!

    • Offline
    • Oklaski: 0

    potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1909

    powiedzcie mi w końc jak to przypuszczalnie bedzie z monetami dwuzłotowymi po wejściu do strefy euro spadną czy pójdą w gorę.?? pytam sie ponieważ chciałbym zakupić brakujące monety do kompletu oraz zainwestowac w palety kapsle itp. niewiem czy mi si to opląc
    a co będzie jeżeli Polska nie wejdzie do strefy euro ??? spadną czy w góre pojda???
    piszczcie z góry dziki za wpisy
  • Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK !!! 16 lat, 2 miesięcy temu #1911

    to jest jedna wielka loteria. MOim zdaniem na początku może byc tak, ze ludzie zachłysną sie nowymi monetami i starsze mogą pójs trochę w odstawkę, ale w dłuższej perspektywie powinny powoli piąc się w górę.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1923

    Senwik napisał:
    powiedzcie mi w końc jak to przypuszczalnie bedzie z monetami dwuzłotowymi po wejściu do strefy euro spadną czy pójdą w gorę.?? pytam sie ponieważ chciałbym zakupić brakujące monety do kompletu oraz zainwestowac w palety kapsle itp. niewiem czy mi si to opląc
    a co będzie jeżeli Polska nie wejdzie do strefy euro ??? spadną czy w góre pojda???
    piszczcie z góry dziki za wpisy


    Nawiązując do tytułu Twojego postu to raczej powinienneś napisać:

    potrzebny zawodowy lub doświadczony WRÓŻBITA !!!

    ;)

    A tak poważnie to przeczytaj to co kiedyś napisałem:

    www.katalogmonet.pl/monety_euro_przyszlo...iej_numizmatyki.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1939

    dziękuje bardzo za wpisy. ale pisze pan o tym co będzie jak Polska wejdzie do strefy Euro, a jeżeli nie wejdzie (bo wszytko zależy jak zagłosują ludzie na referendum) to możliwe jest ze ich ceny nie spadną tylko pójdą w góre?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1940

    aha i gdzie mógłbym nabyć monety okolicznościowe euro w Polsce?
  • Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1941

    Prosze się wstrzymac kilka dni, będzie o tym obszerny artykuł oraz oferta z mozliwościa ich zakupu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1957

    a ja moge dodac , ze :
    po pierwsze - najszybciej w kapsle uzbrajac 2 zl (wygladaja one jak zlote i jednoczesnie najlepsza ochrona dla nich jest !!
    po drugie - nie martwic sie co bedzie po jutrze, bo...
    nigdy sie nie straci na monetach 2 zl (oczywiscie jak sie je kupuje po cenie wymiany )
    no i po trzecie - nie wejdziemy do euro - jak dojdzie do glosowania - to ja juz ci Tobie to gwatantuje oddajac jeden z pierwszych glosow .:)))))

    \"ale przeciertz nie musisz wierzyc komus co jest przebrany za \" numizmatyka hehehe

    pozdrawiam
    ja
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1959

    Senwik napisał:
    aha i gdzie mógłbym nabyć monety okolicznościowe euro w Polsce?


    www.besteurocoins.com
    www.euromonety.pl

    Chyba adresów nie pokręciłem
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1963

    dzieki bardzo za wpisy pozdrawiam
    a cena wymiany to wg Ciebie ile ?? 2 zł???
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1974

    jaka cena wymiany? nie rozumiem.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1981

    nie nie panie Bartku ten poprzedni mój post dotyczył użytkownika danilawat
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1984

    ok :)

    tylko proszę nie mów do mnie Pan bo się staro czuje ;)

    wystarczy bartek :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:potrzebny zawodowy lub doświadczony NUMIZMATYK 16 lat, 2 miesięcy temu #1986

    no dobrze jak sobie pan... Znaczy jak sobie życzysz Bartku. Słuchaj Ty prowadzisz działalnośc w branży informatycznej a mógłbyś mi powiedzieć jakie szkoły ukończyłeś?? Bo właśnie też chcioałbym zostać informatykiem
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information