Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Dobre sklepy internetowe

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Dobre sklepy internetowe 16 lat, 5 miesięcy temu #20

    Czy zna ktoś może jakieś dobe sklepy internetowe ,które zajmują się sprzedażą starych monet ??? Jeśli tak to proszę o adres takich sklepów.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Dobre sklepy internetowe 16 lat, 5 miesięcy temu #21

    Nie radze kupować w sklepach internetowych bo mają dość zawyżone ceny, z doświadczenia wiem że niektóre na swoich stronach mają wyższe ceny niż na allegro (a jeszcze taniej jest jak się pójdzie na giełdę staroci)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Dobre sklepy internetowe 16 lat, 5 miesięcy temu #23

    Ja uważam, że lepiej jest kupić monetę od pewnego sklepu (sprzedawcy) niż od kogoś nowego na Allegro.

    Od sklepu kupujesz drożej ale równie z pewniej - wiesz, że jak napisał \"mennicza\" to nie będzie wypalcowana albo porysowana.

    Inna sprawa jest taka, że powazne sklepy sprzedają również na Allegro.

    Ja polecam sklep Pana Pawła Niemczyka: www.numizmatyka.waw.pl/
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Dobre sklepy internetowe 16 lat, 5 miesięcy temu #71

    Ja moge polecic e monety www.emonety.pl , kupilem u nich kilka razy i bylem zadowolony.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Dobre sklepy internetowe 16 lat, 4 miesięcy temu #164

    Witam serdecznie!!!
    Niestety z przykrością muszę stwierdzić,że troszkę się zawiodłem na sklepie www.e-numizmatyka.pl.Mianowicie kupiłem tam ostatnio 3x monetkę 15 LECIE SENATU i niestety dwie z nich mają patynę.Wiem ,że patyna nie czyni monety nie menniczą,ale myślę ,że mimo wszystko powinna być dla kupującego jakaś informacja na ten temat.Ponadto jedna moneta ma widoczne ryski na rancie,jakby od paznokci.Zawsze sie zastanawiam po co w ogóle ktoś otwiera kapsle.Bardzo ładne monetki dostałem z www.coinshop.pl.Czasami można kupić tam taniej niż na Allegro.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information