Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: O TAKICH TAM

    • Offline
    • Oklaski: 1

    O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22074

    Hej!!!
    Nie boicie się ujawniać swoich skarbów???
    Różne scenariusze układa życie i nie tylko w filmie zdarzyć się może jakiś spec od włamów.
    A to forum może być tylko zaproszeniem.
    Przecież nie jesteśmy w sieci do końca anonimowi i przy odrobinie chęci ktoś może poznać Nasze adresy.
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22075

    Nie ten dział. Przenosze.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22076

    Np.policja xD
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22077

    Michu niestety masz racje :(
    Ale tez nie popadajmy w paranoje,nie takie kolekcje sa na swiecie ;)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22081

    Dokładnie przy tym co mają ludzie to nasze zbiory to zwykła amatorszczyzna :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22084

    Amatorszczyzna czy nie to zal byloby stracic to co przez wiele lat zbieralem.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22085

    Szkoda że przeniesiono ten wątek, gdyż Ci co nie są w temacie czytają coś wyrwane z kontekstu.
    Borsuk - mój znajomy miał o wiele uboższą kolekcje niż Ty, czy inni zamieszczoną na tym forum(ogólna wycena tego co pokazaliście) i handlował na allegro, miał też skonfigurowane konto z "Naszą klasą" i w jedną noc pozbył się wszystkiego, a co ciekawe LCD 42 cale został.
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22086

    Wydaje mi sie ze to wlasnie przez nk ;) Wkoncu kazdy odrazu wiem kto to ma :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22087

    MajkelPCE
    Przypomnij sobie swój post gdzie podałeś swój adres Valkiri, a zapewne nie znasz jej prywatnie (tak w realu) i z całym szacunkiem dla tej Damy tak naprawdę nie wiesz kto i w jaki sposób może tą informacje wykorzystać.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22088

    Valkirio w paranoje nie popadam, ale w dzisiejszych czasach trzeba być ostrożnym, bo Nasza złudna anonimowość w sieci już dawno się skończyła, ba może nawet nigdy jej nie było.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22089

    Nie rozumie też przeprowadzki tego wątku do działu " ogólnie o numizmatyce" bo temat z numizmatyką ma mało wspólnego---- na pewno mniej niż z pierwotnyym działem.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22090

    Michu ma rację, dzisiaj wszystko jest możliwe.
    Dlatego rozsądnym rozwiązaniem byłaby możliwość skasowania tematu przez autora, gdy ten uzna to za stosowne, np. po określonym czasie.
    Bartek jest to możliwe?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22091

    To chyba Majkel jest tam szefem:-)
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22092

    Jest to mozliwe wystarczy ze wejdziesz w swoj post i poprostu go edytujesz usuwajac zawartosc :) A jak cos to zawsze mozna napisac i usune caly temat ;)
    Za tę wiadomość podziękował(a): michu83
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22094

    Oczywiście że jest jakieś ryzyko, ale nie wszystko się trzyma w domu to po pierwsze, a po drugie większości moich monet nie udało by się nikomu sprzedać w sieci od tak, bo pomijając dokumentację zdjęciową część z nich jest rejestrowana.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22095

    Lynx-owi odpowiedziałeś, a mi nie.
    Czemu przeniosłeś wątek do tej kategorii???
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22096

    Ja? Niczego nie przenosiłem, nie wiem kto przeniósł wątek ale nie byłem to ja. Jedyne wątki, w które ingeruje to giełda jeśli ktoś się ogłasza w innej kategorii (a i to rzadko bo najczęściej ktoś mnie uprzedzi).
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22097

    No tak Borsuk, ale...
    1) zleceniodawca nie musi być handlarzem
    2) nie wszyscy rejestrują
    3) większość woli zostawić w domu by móc cieszyć się swym skarbem na co dzień
    4)CHYBA NAJWAŻNIEJSZE - NIE TRZEBA MILIONÓW, TYSIĘCY BY KTOŚ MIAŁ MOTYWACJE DO KRADZIEŻY ----- "na własnym podwórku"
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22099

    borsuk1977 napisał:
    Ja? Niczego nie przenosiłem, nie wiem kto przeniósł wątek ale nie byłem to ja. Jedyne wątki, w które ingeruje to giełda jeśli ktoś się ogłasza w innej kategorii (a i to rzadko bo najczęściej ktoś mnie uprzedzi).



    chodziło mi o Majkela
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #22100

    michu83 napisał:
    No tak Borsuk, ale...
    1) zleceniodawca nie musi być handlarzem
    2) nie wszyscy rejestrują
    3) większość woli zostawić w domu by móc cieszyć się swym skarbem na co dzień
    4)CHYBA NAJWAŻNIEJSZE - NIE TRZEBA MILIONÓW, TYSIĘCY BY KTOŚ MIAŁ MOTYWACJE DO KRADZIEŻY ----- "na własnym podwórku"


    Oczywiście, ale w ten sposób każdy jest potencjalnym celem i zbieranie monet niekoniecznie musi być powodem. Jest jeszcze coś o czym w Polsce można sobie chyba pomarzyć - w UK jeśli kiedyś stałeś się ofiarą włamania (do mnie kiedyś się włamali ale nie miało to nic wspólnego z numizmatyką) to od policji możesz dostać specjalny widoczny tylko w ultrafiolecie niezmazywalny marker z mikrokodami, które zostają na łapkach i ubraniu złodzieja, a których się nie można praktycznie pozbyć. Ja coś takiego mam i szczerze odradzam wizytę u mnie :) Aha zapomniałem dodać, że te zatopione numerki są przypisane do mojego adresu więc każdy kto wlezie nosi na łapach niepodważalny dowód bytności w moim domu. Może później zamieszczę zdjęcie tego wynalazku.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.48 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information