Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: O TAKICH TAM

    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22121

    Wiesz,niektorych to kreci,gdy nie wiesz co znajduje sie w srodku tym wieksza zabawa ;)
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Karol20. #22122

    Tak na marginesie.

    Błagam cię michu nie pisz posta pod postem bo to jest najbardziej wkur* rzecz na świecie. Lepiej podziel swoją wypowiedź na akapity - tak jest czytelniej.

    A ja już myślałem że forum automatycznie wygwiazdkowuje przekleństwa. Sorry
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22123

    lynx napisał:
    Przykro, Majkel, ale można nie można edytować wszystkich wpisów lecz tylko te najnowsze. Mało tego, nie działa funkcja udostępniania zdjęć na danym profilu.
    I szczerze mówiąc byłem tym zdziwiony, bo kiedyś jeśli się nie mylę to działało, stąd moje zapytanie do Bartka a nie Maikela.


    Edycja postów jest o ile wiem tylko przez jakiś czas. Musiałbym poprosić człowieka od Joomli aby mi sprawdził przez ile czasu.
    Można to oczywiście zmienić. Można też do mnie napisać na PRIV i natychmiast usunę monety jeśli ktoś ma obawy
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22124

    michu83 napisał:
    Wiem Majkel, że mój temat dotyka Cię osobiście. W końcu ktoś Ci zaufał i powierzył Ci rolę moderatora działu, co do którego odniosłem się krytycznie i może przepłoszyłem potencjalnego numiforumicza do zamieszczenia swojej kolekcji na forum, ale jak widać nawet największym autorytetom tej "STRONYwww" jest trudno przeforsować moje argumenty.


    Michu83, Twoje uwagi są bardzo słuszne i bardzo się cieszę, że o tym napisałeś bo od początku miałem właśnie tego typu obiekcje. Prośba jest taka. Jeśli ktoś ma wątpliwość czy pokazać czy nie bo się boi to niech tego nie robi. Można równie dobrze pokazać coś ciekawego co nie stanowi żadnej wartości - np. to co ja pokazałem - żeton 10% dla mnie. Ciekawe, można sobie pogadać ale złodzieja nie zainteresuje.
    Prawda jest również taka, ze to co zostało pokazane np. medale, plakietki jednego z nas to je pokazał są taką rzadkością, że nikt nie wyda złodziejowi zamówienia na tego typu skarby bo tego nie da się po cichu sprzedać.

    A odnośnie przeniesienia tematu to uważam, że majkel zrobił słusznie bo to był offtopic - toczy się burzliwa dyskusja ale dobrze, że w tym dziale a nie tam.

    Nie dopatrujmy się tutaj złośliwości.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22125

    Karol20 napisał:
    Tak na marginesie.

    Błagam cię michu nie pisz posta pod postem bo to jest najbardziej wkur* rzecz na świecie. Lepiej podziel swoją wypowiedź na akapity - tak jest czytelniej.

    A ja już myślałem że forum automatycznie wygwiazdkowuje przekleństwa. Sorry


    nie wygwiazdkowuje, ale dzięki w imieniu wszystkich za przeprosiny :)

    No i ja również przepraszam za 3 posty jeden pod drugim - masz rację, że to wkurza na maksa.
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22126

    Bartek zawsze mozesz je edytowac ;) Wkoncu masz moda forum ;) :P
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22127

    Ja sie np. Nie boje wstawic fotek moich "zlomikow" poniewaz jaki zlodziej połasil by sie na komplet obiegówek i jakies "starocie" nawet jak by sie znal to czy którys z was drodzy kolekcjonerzy kupiłby kradziony towar[monety]?
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: O TAKICH TAM 13 lat, 3 miesięcy temu #22129

    Gdybys pomyslal to nie wiedzielibysmy i tak ze to twoj towar - i ze jest kradziony ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information