Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: JP II

    • Offline
    • Oklaski: 0

    JP II 13 lat temu Ostatnio zmieniany: przez Doc. #23451

    Witam serdecznie.
    Na samym początku chciałbym zaznaczyć, iż kompletnie nie znam się na numizmatyce, ani inwestycjach z nią związanych.
    Mam jednak pytanie i bardzo mi zależy na rzetelnej odpowiedzi.
    Wpadłem na pomysł, by jako prezent komunijny zakupić dziecku w ramach pamiątki srebrną monetę 20 zł z Janem Pawłem II. W katalogu niniejszego serwisu cena emisyjna wynosi 289 zł. Na allegro sklep numizmatyczny ze statusem supersprzedawcy (wnioskuję - kontrahent wiarygodny) proponuje w/w. monetę w cenie 185 zł. Nie wiem czy regulamin dopuszcza wklejanie linków, więc nie będę tego robił.
    Moje pytanie brzmi: Na czym polega myk z tak zróżnicowaną cena tej monety? A tak przy okazji, czy przy tak duzym nakladzie, jest jakakolwiek szansa na traktowanie tej monety jako inwestycję? Oczywiście mam na myśli długoterminową, a nie spekulacyjna.
    Za odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: JP II 13 lat temu #23454

    to jest czysty marketing , każdy chce zarobić więc w sklepie internetowym jest np 335 a na allegro np 185.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information