Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rekordowe ceny monet

  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #3493

    25 kopiejek 1900, ładna cena za rzadki rocznik.
    Bili się o nią \"wielcy\" :)
    ...i zeszła za 6.600zł

    allegro.pl/item358020596_mikolaj_ii_25_k...k_1900_mennicze.html

    Oj ale bym chcial miec ją w swojej rosyjskiej kolekcji:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4160

    Przegladajac allegro znalazlem ciekawa aukcje.
    AUGUST III z 1757, TALAR
    www.allegro.pl/item367336816_ngc_ms64_au..._talar_the_best.html

    calkiem zympatyczna blaszka :)
  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4161

    Nie ma co licytuję:):)Ciekawe jaka jest jej cena minimalna.


    A mnie bardzo ciekawi jaką cenę na aukcji WCNu osiągnie blaszka z pocysji 508 tj 10 zł 1827 rok. St II+ cena wywoławcza 75.000zł.

    Dla tych co nei mają katalogu: monetę można zobaczyc na stornie WCNu/ aukcja 38/ Polska/ Królewstwo Polskie/ 508/ pzreśliczna tęczowa patynka.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4163

  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4164

    myślę, że chętni będą, zerknij na Stronie Shivera jakie ceny tej blachy były na innych aukcjach:

    www.m4n.pl/monety/index.htm

    uwaga ze strony WCNu nie można kopiowac zdjec na aukcję, tak tylko przypominam.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4223

    www.allegro.pl/item369308605_polska_100z...t_august_1999r_.html


    Piękna kolekcja monet złotych na allegro.

    Pięknie wygląda złotko z Zygmuntem:(
    Chciało by się mieć taką kolekcje złotek od PRL do PRL Bis;)<br><br>Edytowany przez: Golden, w: 2008/05/23 18:56
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4226

    kurcze naprawde tzreba byc bogaczem zeby miec swoje wymarzone monety :/ Bede musial pogadac z wujkiem Kulczykiem :P
  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4243

    NO tak jak Coin_Art pisze w aukcjach, wszystkie pochodzą z jednego zbioru, a wiec ktoś przez lata sobie kolekcjionował i teraz będzie miał kawał kasy za to, to się nazywa lokata kapitału:). Wszystkie je wezmę do obserwowanych i zobaczę jacyś uzytkownicy będą walczyli o większośc kolekcji czy raczej będzie to walka o pojedyncze egzemplarze.

    Co jakiś czas pojawiają się podobne komplety na allegro. Nie tak dawno komplet bodajże złotek z lat 90-tych licytowano to ok 80.000 ale cena minimalna nie została osiągnięta.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4251

    Piotr_k84 napisał:
    NO tak jak Coin_Art pisze w aukcjach, wszystkie pochodzą z jednego zbioru, a wiec ktoś przez lata sobie kolekcjionował i teraz będzie miał kawał kasy za to, to się nazywa lokata kapitału:). Wszystkie je wezmę do obserwowanych i zobaczę jacyś uzytkownicy będą walczyli o większośc kolekcji czy raczej będzie to walka o pojedyncze egzemplarze.

    Co jakiś czas pojawiają się podobne komplety na allegro. Nie tak dawno komplet bodajże złotek z lat 90-tych licytowano to ok 80.000 ale cena minimalna nie została osiągnięta.




    Nie chodzi mi nawet o cenę. Pomyślcie jak to się pięknie prezentuje na palecie Leuchtturm'a:)
    Większość kupujących jest podstawionych. Ostatnio jak byłem w sklepie numizmatycznym to zadzwoniła gruba ryba z informacją, że pojawił się jakiś \&quot;Wojciech\&quot;. Właściciel poinformował, że spróbuje z taka sama cena jak zawsze i będzie do odbioru.
    Nie podsłuchiwałem, stałem bardzo blisko:D
    Jak zostanę milionerem to kupię sobie takie zestawy od Numizmatyka-pl;)
  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4399

    PIękna moneta Królestwa Polskiego: 10zł z 1823 roku.
    Wystawiona przez WCN/ st. III+.

    Coin_Art wylivytował do blisko 10.000zł lecz cena minimalna nieosiągnięta.

    allegro.pl/item367901342_aleksander_i_10...arszawa_rzadkie.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4428

    ja Coin_Art nie wierzę i takim aukcjom jak wspomniana 100zł Zygmunt August 1999r... zdjęcie komputerowe monety a nie rzeczywiste... Coin_Art jest jednym z wielu co \&quot;kupuje\&quot; na aukcjach znajomków a oni na jego... także podbijają ceny... potwierdzam słowa godlen'a... też słyszałem rozmowę na głośniku, gdzie sprzedawca z innym znajomkiem umawiali się na podbijanie cen monet i ich stanów jak przyjdzie po nie niespecjalista...
  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4431

    Nie no tutaj ja się niezgodze, WCN w tego typu konszachty napewno by nie wszedł, A to na ich aukcji była omawiana blacha.
  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4617

    Nie wiedziałem gdzie to umieścici, więc wrzuciłem tutaj. Link ten znalazłem na Cafe Allegro.

    deser.gazeta.pl/deser/1,83453,5253854.html

    \&quot;Rekordowa moneta \&quot;Kanadyjski Liść Klonu\&quot; ma 45 cm średnicy, waży 100 kilogramów i warta jest mniej więcej dwa miliony euro\&quot;
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4627

    TO niepierwsza taka moneta. Monety te osiagaja tylko takie ceny ze względu na kruszec i jego wasrtość
    • Shiver
    • Shiver

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4634

    patriota napisał:
    TO niepierwsza taka moneta. Monety te osiagaja tylko takie ceny ze względu na kruszec i jego wasrtość

    One nie osiągają żadnych cen... istnieją w jednym egzemplarzu i to pewnie tylko z powodu niejakiego Guinessa ;)
  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4636

    Shiver napisał:
    patriota napisał:
    TO niepierwsza taka moneta. Monety te osiagaja tylko takie ceny ze względu na kruszec i jego wasrtość

    One nie osiągają żadnych cen... istnieją w jednym egzemplarzu i to pewnie tylko z powodu niejakiego Guinessa ;)


    :):) różne można bic rekordy:)
    • Shiver
    • Shiver

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4785

    Niezła cena z dzisiejszej aukcji:
    pozycja 508, 10 złotych 1827, cena wywoławcza - 60 tys., osiągnięta... 395 tys.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4787

    mistrzostwo świata to było. jak bardzo można ją chcieć mieć? Ile jest tych monet w takim stanie?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4791

    Monety próbne II RP tez ładne ceny miały. Wysmienite 2zł poszło za 1500 i 600 dośc duzo.
  • Odp:Rekordowe ceny monet 15 lat, 11 miesięcy temu #4842

    Shiver na forum tpzn zasugerowano, że blacha pojedzie do Rosji? SKąd takie przypuszczenia. choc w sumie jak tam napisałem, w Plsce pewnie mało kogo na nią stac, a w rosji monetami nie zajmuje się pzreciętniak tylko oligarcha.

    Orientujesz się czy wylicytowął ja ktoś z sali, cyz moze telefon lub poczta????
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.36 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information