Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Beatus Johannus Paulus 2 guineas

    • Offline
    • Oklaski: -31

    2 moneta Królestwa Geniusz- beatyfikacja Jana Pawł 12 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez rey77. #25769

    Witam,
    Proszę o ocenę monety o nominale 2 guineas, Jest to moneta upamiętniająca beatyfikację Papieża Jana Pawła II. Na chwilę obecną posiadam tylko skan rewersu. Moneta jest dostępna w sprzedazy. Ile jest waszym zdaniem warta.
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: -31

    Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 4 miesięcy temu #25816

    Witam wszystkich.
    Prosze o opinie i wycenę nowej, trzeciej monety Królestwa Geniusz upamiętniającej beatyfikację Jana Pawła II. Przepraszam za słabe zdjęcie. Zamieszczam skan z mennicy, moje zdjęcie i certyfikat. Moneta została wybita w nakładzie 500sztuk.
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: -31

    Odp: Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 4 miesięcy temu #25817

    skan mennicy
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: -31

    Odp: Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez rey77. Powód: brak załacznika #25818

    certfikat
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 4 miesięcy temu #25820

    Łączę wszystkie tematy dotyczące tego produktu w jednym miejscu.

    PS. Zdjęcie certyfikatu się chyba nie wgrało.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 4 miesięcy temu #25822

    Genialne ;)
    • Offline
    • Oklaski: -31

    Odp: Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 4 miesięcy temu #25824

    Co masz na myśli Valkiria pisząc: genialne. Pomysł? Wykonanie monety?
    • Offline
    • Oklaski: -31

    Odp: Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 3 miesięcy temu #25915

    zamieszczam link do strony na której zostały skatalogowane monety KG.
    www.coincat.com/search.php?Country=GNZ&Pics=Y&Years=N
    • Offline
    • Oklaski: -31

    Re: Odp: Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez rey77. Powód: bad link #26258

    Witam. Postanowiłem zamieścić kilka aktualnych informacji o monetach Królestwa Geniusz. Jednocześnie zaznaczam, że NIE PROSZĘ O OPINIE, z którymi już zdążyłem się zaznajomić. Zamieszczam te materiały tylko i wyłącznie dla osób zainteresowanych KG. Wiem, że takie osoby odwiedzają czasami tą stronę.

    Pierwsza informacja:
    Monety KG zamieszczono w katalogu Monetowo.pl , niestety jako emisję prywatną. Jednoczesnie osoba prowadząca stronę zaproponowała mi abym podarował monetę z Papieżem Muzeum Jana Pawła II, co wkrótce uczynię.
    Link do katalogu:
    monetowo.pl/Katalog-Monet/Kategoria/Euro...lne/Mennica-Kresowa/

    Monety kupił też kolekcjoner monet micronations z Niderlandów i zamieścił w swoim katalogu. Co ciekawe wszystkie monety znajdujące się w jego katalogu online są w jego kolekcji.
    www.jezuss.nl/geniusz.htm


    Monetę Królestwa Geniusz zamieścił też w swoim drukowanym katalogu Joel Anderson, amerykański numizmatyk, prowadzący sklep numizmatyczny od ponad 40 lat. Obiecał przesłąć mi jeden katalog na mój adres pocztowy. Na razie przesłał mi na mail tylko stronę gdzie jest moja moneta. Znajduje się ona w sekcji 11 w dziale : Micronations coins. Strone z katalogu zamieszczam w załączniku.
    • Offline
    • Oklaski: -31

    Re: Odp: Beatus Johannus Paulus 2 guineas 12 lat, 2 miesięcy temu #26259

    Ops! nie wgrało się. Spóbuję w ten sposób:
    i40.tinypic.com/nxwfmc.png .
    Nie to samo, ale przynajmniej cokolwiek. Gdy otrzymam cały katalog, zrobię skan i wtedy zamieszcze lepsze.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.35 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information